Summering efter dag 4

Filtrera på klass


Plats Startnr Namn Klass Tid
1 1 284 Kristiansand LK / Steinkjer FIK
Motionsklassen 18:11:32
2 1 4 Strindheim IL
Motionsklassen 18:35:20
3 2 38 Sportsgym
Motionsklassen 18:52:49
4 2 12 NAMDAL LØPEKLUBB 1
Motionsklassen 19:29:15
5 3 5 RINDAL IL LAG 1
Motionsklassen 19:36:48
6 4 123 Fjellørnen lag 1
Motionsklassen 20:23:22
7 5 39 Mosvik IL
Motionsklassen 20:27:38
8 6 186 Bratsberg IL
Motionsklassen 20:31:58
9 7 89 Svorkmo NOI
Motionsklassen 20:43:58
10 8 27 Sokna-Støren 1
Motionsklassen 20:51:03
11 8 170 Klæbu Løpeklubb 1
Motionsklassen 21:21:12
12 8 129 Ogndal IL
Motionsklassen 21:34:26
13 9 7 RINDAL IL LAG 2
Motionsklassen 21:36:54
14 10 181 Offerdals SK Herrar
Motionsklassen 21:39:18
15 11 206 Leksvik il
Motionsklassen 21:59:49
16 12 34 Kyrksæterøra IL
Motionsklassen 22:00:14
17 13 200 Byåsen 1
Motionsklassen 22:05:38
18 14 114 NAMDAL LØPEKLUBB LAG 2
Motionsklassen 22:12:33
19 15 32 Krampe/Nidelv lag 1
Motionsklassen 22:12:34
20 15 209 Skaula roadrunners 1
Motionsklassen 22:17:03
21 15 195 Vinne IL 1
Motionsklassen 22:26:56
22 16 188 Hallkutarna
Motionsklassen 22:30:54
23 16 33 Ekne/Ronglan
Motionsklassen 22:40:15
24 17 108 Markabygda Idrettslag
Motionsklassen 22:41:41
25 18 101 Støtet
Motionsklassen 22:44:03
26 18 211 Skaun IL
Motionsklassen 22:52:40
27 19 110 Hommelvik il
Motionsklassen 23:00:09
28 20 174 Alaska Salmon Runners
Motionsklassen 23:11:59
29 20 243 Namdal løpeklubb Damer 1
Motion Damer 23:14:54
30 21 138 Brunflo IF
Motionsklassen 23:17:44
31 21 91 Leik il
Motionsklassen 23:26:41
32 22 47 Lånke IL
Motionsklassen 23:32:12
33 23 252 Strindheim IL
Motion Damer 23:32:41
34 24 94 I.L Nor
Motionsklassen 23:41:47
35 24 116 Hitramosjonistene
Motionsklassen 23:47:43
36 24 131 Selbu & Tydal Løperteam Lag 2
Motionsklassen 24:01:50
37 24 58 Trondheim Brannkorps IL
Motionsklassen 24:07:03
38 24 105 Politiets IL Sør-Trøndelag
Motionsklassen 24:08:40
39 25 28 Leirådal I.L
Motionsklassen 24:10:29
40 26 103 Leinstrand IL
Motionsklassen 24:17:25
41 27 66 Meråker Mix
Motionsklassen 24:18:24
42 27 60 ATT-Fram
Motionsklassen 24:22:51
43 28 36 IL Dalebrand
Motionsklassen 24:28:01
44 29 154 Widerøe Værnes
Motionsklassen 24:34:46
45 29 77 Dalasjö IK Framåt
Motionsklassen 24:43:53
46 29 276 Ytre Namdal Løpelag
Motionsklassen 24:48:18
47 29 185 Hattfjelldal il
Motionsklassen 24:48:28
48 30 112 Byneset il
Motionsklassen 24:59:31
49 31 169 Duveds IF
Motionsklassen 25:00:39
50 31 56 Søskenbarna Fuglem
Motionsklassen 25:03:17
51 31 111 Malvik IL
Motionsklassen 25:03:35
52 32 93 Leksdal i.l.
Motionsklassen 25:07:49
53 33 166 Klæbu Løpeklubb 2
Motionsklassen 25:15:36
54 33 35 Stadsbygd IL
Motionsklassen 25:18:30
55 34 102 Ytterøy
Motionsklassen 25:18:52
56 35 150 Frosta IL
Motionsklassen 25:21:35
57 36 26 Budal i.l
Motionsklassen 25:24:07
58 36 160 Ytre Geitastrand Langsprengarlag
Motionsklassen 25:25:00
59 36 148 Spenst Stjørdal
Motionsklassen 25:27:50
60 36 23 Amréns Skogsmaskiner
Motionsklassen 25:30:01
61 36 157 Forra IL
Motionsklassen 25:30:49
62 37 37 Tyllåms feill og bråkmakeri
Motionsklassen 25:34:02
63 37 155 Team Adonai
Motionsklassen 25:38:01
64 37 120 Sokna/Støren lag 2
Motionsklassen 25:38:23
65 37 204 Krampe/Nidelv lag 2
Motionsklassen 25:40:12
66 37 31 Skjelstadmark idrettslag
Motionsklassen 25:44:24
67 38 80 EiendomsMegler 1 Midt-Norge
Motionsklassen 25:44:38
68 38 183 SPILLUM IL
Motionsklassen 25:45:11
69 39 128 BAK-Fram
Motionsklassen 25:46:40
70 40 287 Bratsberg IL MIX
Motionsklassen 25:47:03
71 40 90 IL Skauga
Motionsklassen 25:48:11
72 41 182 Statoil Stjørdal BIL
Motionsklassen 25:50:01
73 41 162 Utleira IL
Motionsklassen 25:51:59
74 42 196 Vinne IL 2
Motionsklassen 25:53:51
75 43 201 HV-12
Motionsklassen 25:55:36
76 43 104 Byåsen Mosjon
Motionsklassen 25:57:20
77 44 159 Familien Kvalheim Reiten
Motionsklassen 25:57:21
78 44 29 Henning IL
Motionsklassen 26:11:12
79 45 99 Brandkårens IF Jämtlands Räddningstjänstförbund
Motionsklassen 26:13:44
80 45 86 Möringan
Motionsklassen 26:15:15
81 45 281 RENÅ
Motionsklassen 26:19:26
82 45 245 St.Olavs Løpedamer
Motion Damer 26:20:55
83 45 238 Fjellørnen lag 2
Motionsklassen 26:21:48
84 46 237 Teknikens Under
Motionsklassen 26:22:15
85 46 275 Ik Skabbräven
Motionsklassen 26:23:03
86 46 79 Helgådal il
Motionsklassen 26:23:21
87 47 64 Frol IL
Motionsklassen 26:24:46
88 48 260 FSK Östersund
Motionsklassen 26:25:11
89 48 87 HEDEVIKENS IF
Motionsklassen 26:29:18
90 48 137 Undersåkers IF
Motionsklassen 26:37:31
91 48 30 Inderøy
Motionsklassen 26:42:46
92 48 63 Overhalla il
Motionsklassen 26:44:00
93 48 199 Atmel Norway
Motionsklassen 26:48:46
94 48 224 RINDAL IL LAG 3
Motionsklassen 26:50:26
95 48 76 Marieby GIF
Motionsklassen 26:54:24
96 49 233 Prima
Motionsklassen 26:54:27
97 49 130 Vallbo sk
Motionsklassen 26:58:13
98 49 43 Lättja IF
Motionsklassen 27:02:16
99 49 40 NTE BIL
Motionsklassen 27:05:29
100 49 67 Ørland Flystasjon/Flyteknisk
Motionsklassen 27:05:35
101 49 65 Sjetne
Motionsklassen 27:06:54
102 49 163 Team Alseth
Motionsklassen 27:08:20
103 49 71 Häggenås Bygg AB
Motionsklassen 27:08:23
104 49 62 SPKL Nessegutten
Motionsklassen 27:10:08
105 50 136 Finstad-Eliten
Motionsklassen 27:10:13
106 50 250 Namdal løpeklubb Damer 2
Motion Damer 27:10:16
107 51 106 Team 3T
Motionsklassen 27:11:19
108 51 197 Namdalseid IL
Motionsklassen 27:15:39
109 52 49 Jämtkraft
Motionsklassen 27:17:37
110 52 208 Nav Sør Trøndelag
Motionsklassen 27:18:36
111 52 98 Tullus Sjöbygdens Byalag
Motionsklassen 27:20:28
112 52 85 Domstolene
Motionsklassen 27:24:49
113 52 180 Adresseavisen
Motionsklassen 27:28:06
114 52 257 Selbu & Tydal Løperteam lag 1 Drek
Motion Damer 27:28:56
115 52 59 Kyrksæterøra IL 2
Motionsklassen 27:30:22
116 52 95 Röde Runners
Motionsklassen 27:35:47
117 52 236 RINDAL IL DAMER
Motion Damer 27:40:16
118 52 232 TrønderEnergi
Motionsklassen 27:42:29
119 52 171 Kroglund slækt og påfyill
Motionsklassen 27:44:52
120 52 117 Östersunds kommun
Motionsklassen 27:45:11
121 52 149 Kälens SK
Motionsklassen 27:45:24
122 52 277 Miljødirektoratet BIL
Motionsklassen 27:46:26
123 52 205 Nidaros Domkirkes Restaureringsarbeider
Motionsklassen 27:46:44
124 52 51 Ole Vig
Motionsklassen 27:47:22
125 52 55 Nord universitet B.I.L. Trøndelag
Motionsklassen 27:47:24
126 52 92 Rapp IL
Motionsklassen 27:50:32
127 52 81 Skaula roadrunners 2
Motionsklassen 27:51:32
128 52 145 Mörsils IF
Motionsklassen 27:51:54
129 52 140 Alsens IF
Motionsklassen 27:53:58
130 52 100 SpareBank 1 SMN
Motionsklassen 27:55:53
131 52 146 Rörösjöns IK
Motionsklassen 27:58:22
132 52 291 Arbeidstilsynet
Motionsklassen 27:59:46
133 52 41 HALLSTRÖMS / NVI
Motionsklassen 28:00:26
134 52 142 Vegvesenets BIL Trøndelag
Motionsklassen 28:01:16
135 52 215 Rödöns SK
Motionsklassen 28:04:03
136 52 244 Byåsen damer
Motion Damer 28:05:32
137 53 96 Haraldreina Gammeldansforening
Motionsklassen 28:17:24
138 53 83 Vänsterpartiet / SV
Motionsklassen 28:18:20
139 53 278 NTNU Energi- og Prosessteknikk
Motionsklassen 28:22:28
140 53 253 Børsa IL Damer
Motion Damer 28:24:15
141 53 229 NGU bedriftsidrettslag
Motionsklassen 28:25:17
142 53 25 Kværner BIL
Motionsklassen 28:27:44
143 53 207 Hitra Løpeklubb
Motionsklassen 28:29:13
144 53 187 Vitalkapacitet z
Motionsklassen 28:32:02
145 53 57 I.L Aasguten
Motionsklassen 28:33:37
146 54 143 Lag Olsson
Motionsklassen 28:35:10
147 54 241 Offerdals SK Damer
Motion Damer 28:35:23
148 55 165 Vi går over grensen/Foreningen Norden
Motionsklassen 28:38:45
149 55 173 Skatt Midt-Norge
Motionsklassen 28:40:48
150 55 70 Primärvården Jämtland
Motionsklassen 28:43:51
151 55 292 Hemit
Motionsklassen 28:44:48
152 55 228 Rambøll
Motionsklassen 28:47:25
153 55 189 Skatteverket IT - Skattevärk
Motionsklassen 28:51:52
154 55 53 Aspås IF Motion
Motionsklassen 28:58:40
155 55 198 Teeness BIL
Motionsklassen 29:01:00
156 55 24 Blecket
Motionsklassen 29:13:23
157 55 113 Innherred Samkommune
Motionsklassen 29:19:35
158 55 317 Länsförsäkringar Jämtland
Motionsklassen 29:21:14
159 55 109 Sætervik UIG
Motionsklassen 29:22:46
160 56 61 Markabygda IL lag 2
Motionsklassen 29:45:35
161 57 139 Svenska kyrkan Östersund
Motionsklassen 29:48:07
162 57 153 Kongsberg Seatex BIL
Motionsklassen 30:03:40
163 57 42 Karolinernas Återkomst
Motionsklassen 30:28:21
164 57 249 Stimmet, Älvservice
Motion Damer 31:57:47
Motionsklassen
Plats Startnr Namn Klass Tid
1 1 284 Kristiansand LK / Steinkjer FIK
Motionsklassen 18:11:32
2 1 4 Strindheim IL
Motionsklassen 18:35:20
3 2 38 Sportsgym
Motionsklassen 18:52:49
4 2 12 NAMDAL LØPEKLUBB 1
Motionsklassen 19:29:15
5 3 5 RINDAL IL LAG 1
Motionsklassen 19:36:48
6 4 123 Fjellørnen lag 1
Motionsklassen 20:23:22
7 5 39 Mosvik IL
Motionsklassen 20:27:38
8 6 186 Bratsberg IL
Motionsklassen 20:31:58
9 7 89 Svorkmo NOI
Motionsklassen 20:43:58
10 8 27 Sokna-Støren 1
Motionsklassen 20:51:03
11 8 170 Klæbu Løpeklubb 1
Motionsklassen 21:21:12
12 8 129 Ogndal IL
Motionsklassen 21:34:26
13 9 7 RINDAL IL LAG 2
Motionsklassen 21:36:54
14 10 181 Offerdals SK Herrar
Motionsklassen 21:39:18
15 11 206 Leksvik il
Motionsklassen 21:59:49
16 12 34 Kyrksæterøra IL
Motionsklassen 22:00:14
17 13 200 Byåsen 1
Motionsklassen 22:05:38
18 14 114 NAMDAL LØPEKLUBB LAG 2
Motionsklassen 22:12:33
19 15 32 Krampe/Nidelv lag 1
Motionsklassen 22:12:34
20 15 209 Skaula roadrunners 1
Motionsklassen 22:17:03
21 15 195 Vinne IL 1
Motionsklassen 22:26:56
22 16 188 Hallkutarna
Motionsklassen 22:30:54
23 16 33 Ekne/Ronglan
Motionsklassen 22:40:15
24 17 108 Markabygda Idrettslag
Motionsklassen 22:41:41
25 18 101 Støtet
Motionsklassen 22:44:03
26 18 211 Skaun IL
Motionsklassen 22:52:40
27 19 110 Hommelvik il
Motionsklassen 23:00:09
28 20 174 Alaska Salmon Runners
Motionsklassen 23:11:59
29 20 138 Brunflo IF
Motionsklassen 23:17:44
30 20 91 Leik il
Motionsklassen 23:26:41
31 21 47 Lånke IL
Motionsklassen 23:32:12
32 22 94 I.L Nor
Motionsklassen 23:41:47
33 22 116 Hitramosjonistene
Motionsklassen 23:47:43
34 22 131 Selbu & Tydal Løperteam Lag 2
Motionsklassen 24:01:50
35 22 58 Trondheim Brannkorps IL
Motionsklassen 24:07:03
36 22 105 Politiets IL Sør-Trøndelag
Motionsklassen 24:08:40
37 23 28 Leirådal I.L
Motionsklassen 24:10:29
38 24 103 Leinstrand IL
Motionsklassen 24:17:25
39 25 66 Meråker Mix
Motionsklassen 24:18:24
40 25 60 ATT-Fram
Motionsklassen 24:22:51
41 26 36 IL Dalebrand
Motionsklassen 24:28:01
42 27 154 Widerøe Værnes
Motionsklassen 24:34:46
43 27 77 Dalasjö IK Framåt
Motionsklassen 24:43:53
44 27 276 Ytre Namdal Løpelag
Motionsklassen 24:48:18
45 27 185 Hattfjelldal il
Motionsklassen 24:48:28
46 28 112 Byneset il
Motionsklassen 24:59:31
47 29 169 Duveds IF
Motionsklassen 25:00:39
48 29 56 Søskenbarna Fuglem
Motionsklassen 25:03:17
49 29 111 Malvik IL
Motionsklassen 25:03:35
50 30 93 Leksdal i.l.
Motionsklassen 25:07:49
51 31 166 Klæbu Løpeklubb 2
Motionsklassen 25:15:36
52 31 35 Stadsbygd IL
Motionsklassen 25:18:30
53 32 102 Ytterøy
Motionsklassen 25:18:52
54 33 150 Frosta IL
Motionsklassen 25:21:35
55 34 26 Budal i.l
Motionsklassen 25:24:07
56 34 160 Ytre Geitastrand Langsprengarlag
Motionsklassen 25:25:00
57 34 148 Spenst Stjørdal
Motionsklassen 25:27:50
58 34 23 Amréns Skogsmaskiner
Motionsklassen 25:30:01
59 34 157 Forra IL
Motionsklassen 25:30:49
60 35 37 Tyllåms feill og bråkmakeri
Motionsklassen 25:34:02
61 35 155 Team Adonai
Motionsklassen 25:38:01
62 35 120 Sokna/Støren lag 2
Motionsklassen 25:38:23
63 35 204 Krampe/Nidelv lag 2
Motionsklassen 25:40:12
64 35 31 Skjelstadmark idrettslag
Motionsklassen 25:44:24
65 36 80 EiendomsMegler 1 Midt-Norge
Motionsklassen 25:44:38
66 36 183 SPILLUM IL
Motionsklassen 25:45:11
67 37 128 BAK-Fram
Motionsklassen 25:46:40
68 38 287 Bratsberg IL MIX
Motionsklassen 25:47:03
69 38 90 IL Skauga
Motionsklassen 25:48:11
70 39 182 Statoil Stjørdal BIL
Motionsklassen 25:50:01
71 39 162 Utleira IL
Motionsklassen 25:51:59
72 40 196 Vinne IL 2
Motionsklassen 25:53:51
73 41 201 HV-12
Motionsklassen 25:55:36
74 41 104 Byåsen Mosjon
Motionsklassen 25:57:20
75 42 159 Familien Kvalheim Reiten
Motionsklassen 25:57:21
76 42 29 Henning IL
Motionsklassen 26:11:12
77 43 99 Brandkårens IF Jämtlands Räddningstjänstförbund
Motionsklassen 26:13:44
78 43 86 Möringan
Motionsklassen 26:15:15
79 43 281 RENÅ
Motionsklassen 26:19:26
80 43 238 Fjellørnen lag 2
Motionsklassen 26:21:48
81 44 237 Teknikens Under
Motionsklassen 26:22:15
82 44 275 Ik Skabbräven
Motionsklassen 26:23:03
83 44 79 Helgådal il
Motionsklassen 26:23:21
84 45 64 Frol IL
Motionsklassen 26:24:46
85 46 260 FSK Östersund
Motionsklassen 26:25:11
86 46 87 HEDEVIKENS IF
Motionsklassen 26:29:18
87 46 137 Undersåkers IF
Motionsklassen 26:37:31
88 46 30 Inderøy
Motionsklassen 26:42:46
89 46 63 Overhalla il
Motionsklassen 26:44:00
90 46 199 Atmel Norway
Motionsklassen 26:48:46
91 46 224 RINDAL IL LAG 3
Motionsklassen 26:50:26
92 46 76 Marieby GIF
Motionsklassen 26:54:24
93 47 233 Prima
Motionsklassen 26:54:27
94 47 130 Vallbo sk
Motionsklassen 26:58:13
95 47 43 Lättja IF
Motionsklassen 27:02:16
96 47 40 NTE BIL
Motionsklassen 27:05:29
97 47 67 Ørland Flystasjon/Flyteknisk
Motionsklassen 27:05:35
98 47 65 Sjetne
Motionsklassen 27:06:54
99 47 163 Team Alseth
Motionsklassen 27:08:20
100 47 71 Häggenås Bygg AB
Motionsklassen 27:08:23
101 47 62 SPKL Nessegutten
Motionsklassen 27:10:08
102 48 136 Finstad-Eliten
Motionsklassen 27:10:13
103 48 106 Team 3T
Motionsklassen 27:11:19
104 48 197 Namdalseid IL
Motionsklassen 27:15:39
105 49 49 Jämtkraft
Motionsklassen 27:17:37
106 49 208 Nav Sør Trøndelag
Motionsklassen 27:18:36
107 49 98 Tullus Sjöbygdens Byalag
Motionsklassen 27:20:28
108 49 85 Domstolene
Motionsklassen 27:24:49
109 49 180 Adresseavisen
Motionsklassen 27:28:06
110 49 59 Kyrksæterøra IL 2
Motionsklassen 27:30:22
111 49 95 Röde Runners
Motionsklassen 27:35:47
112 49 232 TrønderEnergi
Motionsklassen 27:42:29
113 49 171 Kroglund slækt og påfyill
Motionsklassen 27:44:52
114 49 117 Östersunds kommun
Motionsklassen 27:45:11
115 49 149 Kälens SK
Motionsklassen 27:45:24
116 49 277 Miljødirektoratet BIL
Motionsklassen 27:46:26
117 49 205 Nidaros Domkirkes Restaureringsarbeider
Motionsklassen 27:46:44
118 49 51 Ole Vig
Motionsklassen 27:47:22
119 49 55 Nord universitet B.I.L. Trøndelag
Motionsklassen 27:47:24
120 49 92 Rapp IL
Motionsklassen 27:50:32
121 49 81 Skaula roadrunners 2
Motionsklassen 27:51:32
122 49 145 Mörsils IF
Motionsklassen 27:51:54
123 49 140 Alsens IF
Motionsklassen 27:53:58
124 49 100 SpareBank 1 SMN
Motionsklassen 27:55:53
125 49 146 Rörösjöns IK
Motionsklassen 27:58:22
126 49 291 Arbeidstilsynet
Motionsklassen 27:59:46
127 49 41 HALLSTRÖMS / NVI
Motionsklassen 28:00:26
128 49 142 Vegvesenets BIL Trøndelag
Motionsklassen 28:01:16
129 49 215 Rödöns SK
Motionsklassen 28:04:03
130 49 96 Haraldreina Gammeldansforening
Motionsklassen 28:17:24
131 49 83 Vänsterpartiet / SV
Motionsklassen 28:18:20
132 49 278 NTNU Energi- og Prosessteknikk
Motionsklassen 28:22:28
133 49 229 NGU bedriftsidrettslag
Motionsklassen 28:25:17
134 49 25 Kværner BIL
Motionsklassen 28:27:44
135 49 207 Hitra Løpeklubb
Motionsklassen 28:29:13
136 49 187 Vitalkapacitet z
Motionsklassen 28:32:02
137 49 57 I.L Aasguten
Motionsklassen 28:33:37
138 50 143 Lag Olsson
Motionsklassen 28:35:10
139 50 165 Vi går over grensen/Foreningen Norden
Motionsklassen 28:38:45
140 50 173 Skatt Midt-Norge
Motionsklassen 28:40:48
141 50 70 Primärvården Jämtland
Motionsklassen 28:43:51
142 50 292 Hemit
Motionsklassen 28:44:48
143 50 228 Rambøll
Motionsklassen 28:47:25
144 50 189 Skatteverket IT - Skattevärk
Motionsklassen 28:51:52
145 50 53 Aspås IF Motion
Motionsklassen 28:58:40
146 50 198 Teeness BIL
Motionsklassen 29:01:00
147 50 24 Blecket
Motionsklassen 29:13:23
148 50 113 Innherred Samkommune
Motionsklassen 29:19:35
149 50 317 Länsförsäkringar Jämtland
Motionsklassen 29:21:14
150 50 109 Sætervik UIG
Motionsklassen 29:22:46
151 51 61 Markabygda IL lag 2
Motionsklassen 29:45:35
152 52 139 Svenska kyrkan Östersund
Motionsklassen 29:48:07
153 52 153 Kongsberg Seatex BIL
Motionsklassen 30:03:40
154 52 42 Karolinernas Återkomst
Motionsklassen 30:28:21
Motion Damer
Plats Startnr Namn Klass Tid
1 1 243 Namdal løpeklubb Damer 1
Motion Damer 23:14:54
2 2 252 Strindheim IL
Motion Damer 23:32:41
3 3 245 St.Olavs Løpedamer
Motion Damer 26:20:55
4 3 250 Namdal løpeklubb Damer 2
Motion Damer 27:10:16
5 4 257 Selbu & Tydal Løperteam lag 1 Drek
Motion Damer 27:28:56
6 4 236 RINDAL IL DAMER
Motion Damer 27:40:16
7 4 244 Byåsen damer
Motion Damer 28:05:32
8 5 253 Børsa IL Damer
Motion Damer 28:24:15
9 5 241 Offerdals SK Damer
Motion Damer 28:35:23
10 6 249 Stimmet, Älvservice
Motion Damer 31:57:47
Endagars dag 4
Plats Startnr Namn Klass Tid
1 1 50 Skogn IL Mosjon
Endagars dag 4 07:34:16
2 2 212 CERG
Endagars dag 4 07:41:27
3 2 210 Team Skånøy
Endagars dag 4 07:45:46
4 2 310 Oracle Trondheim
Endagars dag 4 07:46:59
5 2 305 Haukaas-eliten
Endagars dag 4 07:49:28
6 2 335 Flatås IL
Endagars dag 4 07:52:20
7 3 285 Powel
Endagars dag 4 07:52:39
8 3 309 COWI BL Trondheim
Endagars dag 4 07:59:21
9 3 240 Værdalsveitjan
Endagars dag 4 08:09:04
10 3 304 Ekne/Ronglan En-dagers
Endagars dag 4 08:15:10
11 4 151 Staten Bil
Endagars dag 4 08:20:07
12 4 107 Cybercom
Endagars dag 4 08:23:03
13 4 337 Norconsult Trondheim
Endagars dag 4 08:25:44
14 4 279 NTNU - ISM - Institutt for samfunnsmedisin
Endagars dag 4 08:29:01
15 4 307 UNINETT
Endagars dag 4 08:30:27
16 4 124 Fylkesmannen Sør-Trøndelag
Endagars dag 4 08:45:00
17 4 301 HENT AS
Endagars dag 4 08:55:14
18 4 306 Nardo Bo- og Aktivitetstilbud
Endagars dag 4 09:08:15
19 4 302 Kyrksæterøra IL Damer
Endagars dag 4 09:23:51
20 4 303 Nørdis fra Trøndelag
Endagars dag 4 09:26:29
21 4 286 Heimdal Eiendomsmegling
Endagars dag 4 09:57:32
Tillbaka
Skriv ut