Startlista dag 3

09:00:00 Startgrupp 1

Startnr: 61
Markabygda IL lag 2
Motionsklassen
Startnr: 122
Folkhälsomyndigheten
En-dagars
Startnr: 139
Svenska kyrkan Östersund
Motionsklassen
Startnr: 161
Utleira IL Lag 2
Motionsklassen
Startnr: 214
Hej främling! - Inlöparna
Motionsklassen
Startnr: 249
Stimmet, Älvservice
Motion Damer
Startnr: 260
FSK Östersund
Motionsklassen
Startnr: 313
De e bäre å kuut, Stårsan!
En-dagars
Startnr: 335
Verrastranda idrettslag
Motionsklassen


09:30:00 Startgrupp 2

Startnr: 25
Kværner BIL
Motionsklassen
Startnr: 29
Henning IL/Sparbu IL
Motionsklassen
Startnr: 31
Skjelstadmark idrettslag
Motionsklassen
Startnr: 37
Tyllåm Feill og Bråkmakeri
Motionsklassen
Startnr: 40
NTE BIL
Motionsklassen
Startnr: 41
HALLSTRÖMS / NVI
Motionsklassen
Startnr: 49
Jämtkraft
Motionsklassen
Startnr: 51
Ole Vig
Motionsklassen
Startnr: 53
Aspås IF Motion
Motionsklassen
Startnr: 57
I.L Aasguten
Motionsklassen
Startnr: 59
Kyrksæterøra IL 2
Motionsklassen
Startnr: 65
Sjetne
Motionsklassen
Startnr: 69
Kullarmark SK
Motionsklassen
Startnr: 70
Primärvården Jämtland
Motionsklassen
Startnr: 71
Östersunds Hushållsservice
En-dagars
Startnr: 79
Helgådal il
Motionsklassen
Startnr: 80
Beitstad IL
En-dagars
Startnr: 83
Vänsterpartiet / SV
Motionsklassen
Startnr: 85
Domstolene
Motionsklassen
Startnr: 86
Möringan
Motionsklassen
Startnr: 92
Rapp IL
Motionsklassen
Startnr: 95
Röde Runners
Motionsklassen
Startnr: 97
Kalls IF
En-dagars
Startnr: 98
Tullus Sjöbygdens Byalag
Motionsklassen
Startnr: 100
SpareBank 1 SMN
Motionsklassen
Startnr: 102
Ytterøy
Motionsklassen
Startnr: 106
Team 3T
Motionsklassen
Startnr: 109
Sætervik UIG
Motionsklassen
Startnr: 113
Verdal/Levanger kommuner
En-dagars
Startnr: 120
Sokna/Støren lag 2
Motionsklassen
Startnr: 130
Vallbo sk
Motionsklassen
Startnr: 136
Finstad-Eliten
Motionsklassen
Startnr: 140
Alsens IF
Motionsklassen
Startnr: 142
Statens vegvesen
Motionsklassen
Startnr: 143
Lag Olsson
Motionsklassen
Startnr: 145
Mörsils IF
Motionsklassen
Startnr: 146
Rörösjöns IK
En-dagars
Startnr: 151
Fylkesmannen i Trøndelag
Motionsklassen
Startnr: 152
Nabolaget
Motionsklassen
Startnr: 153
Kongsberg Seatex BIL
Motionsklassen
Startnr: 155
Team Adonai
Motionsklassen
Startnr: 171
Kroglund slækt og påfyill
Motionsklassen
Startnr: 172
Psykiatrisk Klinikk Helse - Nord Trøndelag
En-dagars
Startnr: 173
Skatt Midt-Norge
Motionsklassen
Startnr: 187
SEE Personlig Assistans AB
Motionsklassen
Startnr: 189
Skatteverket IT - Skattevärk
Motionsklassen
Startnr: 192
Campus Miun IF
Motionsklassen
Startnr: 196
Vinne IL 2
Motionsklassen
Startnr: 197
Namdalseid IL
Motionsklassen
Startnr: 198
Teeness BIL
En-dagars
Startnr: 199
Microchip Norway
Motionsklassen
Startnr: 205
Nidarosdomen
Motionsklassen
Startnr: 207
Hitra Løpeklubb
Motionsklassen
Startnr: 208
Nav Trøndelag
Motionsklassen
Startnr: 215
Rödöns SK
Motionsklassen
Startnr: 229
NGU bedriftsidrettslag
Motionsklassen
Startnr: 232
TrønderEnergi
Motionsklassen
Startnr: 233
Prima
Motionsklassen
Startnr: 237
Teknikens Under
Motionsklassen
Startnr: 238
Fjellørnen lag 2
Motionsklassen
Startnr: 240
Værdalsveitjan
Motion Damer
Startnr: 241
Offerdals SK Damer
Motion Damer
Startnr: 244
Byåsen damer
Motion Damer
Startnr: 250
Namdal løpeklubb Damer 2
Motion Damer
Startnr: 253
Børsa IL Damer
Motion Damer
Startnr: 257
Selbu & Tydal Løperteam lag 1 Drek
Motion Damer
Startnr: 277
Miljødirektoratet BIL
Motionsklassen
Startnr: 278
NTNU Energi- og Prosessteknikk
Motionsklassen
Startnr: 291
Arbeidstilsynet
Motionsklassen
Startnr: 292
Hemit
Motionsklassen
Startnr: 294
Telenor
Motionsklassen
Startnr: 295
Kyrksæterøra IL 3
Motionsklassen
Startnr: 300
FMV Sport
En-dagars
Startnr: 301
HENT AS
En-dagars
Startnr: 302
Grinna Feriekoloni
En-dagars
Startnr: 305
Haukaas-eliten
En-dagars
Startnr: 308
Brannvesenet Midt IKS
En-dagars
Startnr: 317
Länsförsäkringar Jämtland
Motionsklassen
Startnr: 320
SAAB
En-dagars
Startnr: 331
Grindbergsgjengen
En-dagars
Startnr: 337
Flatås IL
En-dagars
Startnr: 339
You'll never run alone
En-dagars
Startnr: 341
Team Sørenget
En-dagars


10:15:00 Startgrupp 3

Startnr: 23
Amréns Skogsmaskiner
En-dagars
Startnr: 26
Budal i.l
Motionsklassen
Startnr: 28
Leirådal I.L
Motionsklassen
Startnr: 30
Inderøy
Motionsklassen
Startnr: 33
Ekne/Ronglan
Motionsklassen
Startnr: 35
Stadsbygd IL
Motionsklassen
Startnr: 36
IL Dalebrand
Motionsklassen
Startnr: 43
Lättja IF
Motionsklassen
Startnr: 50
Skogn IL
Motionsklassen
Startnr: 56
Søskenbarna Fuglem
Motionsklassen
Startnr: 58
Trondheim Brannkorps IL
Motionsklassen
Startnr: 60
ATT-Fram
Motionsklassen
Startnr: 62
SPKL Nessegutten
Motionsklassen
Startnr: 63
Overhalla il/Grong il
Motionsklassen
Startnr: 67
Ørland flystasjon/ flyteknisk
Motionsklassen
Startnr: 76
Marieby GIF
Motionsklassen
Startnr: 77
Dalasjö IK Framåt
Motionsklassen
Startnr: 81
Skaula roadrunners 2
Motionsklassen
Startnr: 84
Åsarna Skicenter
Motionsklassen
Startnr: 90
IL Skauga
Motionsklassen
Startnr: 93
Leksdal i.l.
Motionsklassen
Startnr: 99
Brandkårens IF Jämtlands Räddningstjänstförbund
Motionsklassen
Startnr: 101
Støtet
Motionsklassen
Startnr: 103
Leinstrand IL
Motionsklassen
Startnr: 104
Byåsen Mosjon
Motionsklassen
Startnr: 105
Politiets IL Trøndelag
Motionsklassen
Startnr: 111
Malvik IL
Motionsklassen
Startnr: 112
Byneset il
Motionsklassen
Startnr: 114
NAMDAL LØPEKLUBB LAG 3
Motionsklassen
Startnr: 131
Selbu & Tydal Løperteam Lag 2
Motionsklassen
Startnr: 148
Spenst Stjørdal
Motionsklassen
Startnr: 149
Kälens SK
Motionsklassen
Startnr: 150
Frosta IL
Motionsklassen
Startnr: 154
Widerøe Værnes
Motionsklassen
Startnr: 157
Forra IL
Motionsklassen
Startnr: 160
Ytre Geitastrand Langsprengarlag
Motionsklassen
Startnr: 162
Utleira IL Lag 1
Motionsklassen
Startnr: 166
Klæbu Løpeklubb 2
Motionsklassen
Startnr: 169
Duveds IF
Motionsklassen
Startnr: 182
Equinor BIL Stjørdal
Motionsklassen
Startnr: 183
SPILLUM IL
Motionsklassen
Startnr: 201
HV-12
Motionsklassen
Startnr: 204
Krampe/Nidelv
Motionsklassen
Startnr: 224
RINDAL IL LAG 3
Motionsklassen
Startnr: 235
Trångsvikens IF Motion
En-dagars
Startnr: 243
Namdal løpeklubb Damer 1
Motion Damer
Startnr: 245
St. Olavs hospital
Motion Damer
Startnr: 247
Trångsvikens IF damlag
Motion Damer
Startnr: 255
Byåsen IL
Motion Damer
Startnr: 275
Ik Skabbräven
Motionsklassen
Startnr: 283
team helgeland sparebank 2
Motionsklassen
Startnr: 287
Bratsberg IL MIX
Motionsklassen
Startnr: 290
Lien - Moslet family team
Motionsklassen


11:00:00 Startgrupp 4

Startnr: 7
RINDAL IL LAG 2
Motionsklassen
Startnr: 10
NAMDAL LØPEKLUBB LAG 2
Motionsklassen
Startnr: 27
Sokna-Støren 1
Motionsklassen
Startnr: 34
Kyrksæterøra IL
Motionsklassen
Startnr: 46
Steinkjer friidrett og ski
Motionsklassen
Startnr: 47
Lånke IL
Motionsklassen
Startnr: 66
Meråker Mix
Motionsklassen
Startnr: 89
Svorkmo NOI
Motionsklassen
Startnr: 91
Leik il
Motionsklassen
Startnr: 94
I.L Nor
Motionsklassen
Startnr: 108
Markabygda Idrettslag
Motionsklassen
Startnr: 110
Hommelvik il
Motionsklassen
Startnr: 129
Ogndal IL
Motionsklassen
Startnr: 138
Brunflo IF
Motionsklassen
Startnr: 170
Klæbu Løpeklubb 1
Motionsklassen
Startnr: 181
Offerdals SK Herrar
Motionsklassen
Startnr: 188
Hallkutarna
Motionsklassen
Startnr: 195
Vinne IL 1
Motionsklassen
Startnr: 200
Byåsen 1
Motionsklassen
Startnr: 202
Hardhaus
Motionsklassen
Startnr: 206
Leksvik il
Motionsklassen


11:30:00 Startgrupp 5

Startnr: 4
Strindheim IL
Motionsklassen
Startnr: 5
RINDAL IL LAG 1
Motionsklassen
Startnr: 12
NAMDAL LØPEKLUBB 1
Motionsklassen
Startnr: 39
Mosvik IL
Motionsklassen
Startnr: 123
Fjellørnen lag 1
Motionsklassen
Startnr: 185
team helgeland sparebank 1
Motionsklassen
Startnr: 186
Bratsberg IL
Motionsklassen