Tävlingsresultat för

Ytterøy

Lagledare:
Atle Olav Skjerve
Startnummer:
102
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Dette er Ytterøy IL's 27 år som deltagere i St. Olavsloppet. Laget kommer fra ei lita øy i Trondheimsfjorden, og tilhører Levanger kommune. Det bor ca. 550 stk her på øya, og for at vi skal kunne stille lag i loppet så blir deltagelse fra flere aldersgrupper nødvendig. Vi gleder oss, og noen er i gang med treningen .

Dag 1

(98)
09:07:07
Gunhild Nøst
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
05:43
Plats:
134
Tid:
00:25:10
Mellantid:
Ester Nøst
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
06:01
Plats:
106
Tid:
00:10:50
Mellantid:
Serine Tvete
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
05:14
Plats:
90
Tid:
00:18:19
Mellantid:
Jorunn Winnberg
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
05:13
Plats:
128
Tid:
00:44:28
Mellantid:
Eline Vandsvik
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
04:54
Plats:
110
Tid:
00:43:42
Mellantid:
Knut Arne Landfald
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
04:08
Plats:
29
Tid:
00:25:14
Mellantid:
Atle Olav Skjerve
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
04:31
Plats:
57
Tid:
00:32:36
Mellantid:
Stein Ove Winnberg
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
04:37
Plats:
69
Tid:
00:27:17
Mellantid:
Ole Jegtvolden
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
04:41
Plats:
93
Tid:
00:38:54
Mellantid:
Lars Erik Vandsvik
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
03:54
Plats:
14
Tid:
00:21:32
Mellantid:
Peder Tvete
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
04:44
Plats:
53
Tid:
00:21:49
Mellantid:
Helga Nøst
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
05:01
Plats:
96
Tid:
00:28:37
Mellantid:
Oddmund Skjørstad
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
05:27
Plats:
137
Tid:
01:03:50
Mellantid:
Stein Ove Winnberg
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
04:49
Plats:
85
Tid:
00:29:56
Mellantid:
Atle Olav Skjerve
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
04:44
Plats:
56
Tid:
00:31:43
Mellantid:
Bernt Kvål
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
05:58
Plats:
142
Tid:
00:43:00
Mellantid:
Ole Martin Torhvaldsen
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
05:01
Plats:
113
Tid:
00:40:10
Mellantid:

Dag 2

(52)
04:33:49
Silje Brattaker
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
04:32
Plats:
76
Tid:
00:17:15
Mellantid:
Jonas Lønvik
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
05:12
Plats:
106
Tid:
00:20:20
Mellantid:
Roald Sand
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:23
Plats:
75
Tid:
00:34:40
Mellantid:
Peder Tvete
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
04:33
Plats:
52
Tid:
00:19:10
Mellantid:
Sigurd Sandstad
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
04:06
Plats:
41
Tid:
00:28:48
Mellantid:
Lars Erik Vandsvik
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:08
Plats:
44
Tid:
00:32:45
Mellantid:
Ole Jegtvolden
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
04:15
Plats:
37
Tid:
00:16:38
Mellantid:
Henrik Sandstad
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:17
Plats:
67
Tid:
00:31:44
Mellantid:
Jorunn Winnberg
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:44
Plats:
73
Tid:
00:23:12
Mellantid:
Atle Olav Skjerve
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
04:28
Plats:
104
Tid:
00:49:17
Mellantid:

Dag 3

(98)
04:59:22
Stein Ove Winnberg
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:38
Plats:
81
Tid:
00:25:03
Mellantid:
Hermann Frøskeland
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
05:13
Plats:
145
Tid:
00:47:01
Mellantid:
Eline Vandsvik
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:53
Plats:
115
Tid:
00:43:01
Mellantid:
Lars Erik Vandsvik
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
03:42
Plats:
24
Tid:
00:27:07
Mellantid:
Rune Munkeby
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
05:03
Plats:
101
Tid:
00:14:40
Mellantid:
Jhon Peder Thun Langli
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:28
Plats:
70
Tid:
00:32:10
Mellantid:
Roald Frøskeland
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
05:13
Plats:
120
Tid:
00:31:20
Mellantid:
Trude Støre
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
05:06
Plats:
107
Tid:
00:26:02
Mellantid:
Ronny Dypvik
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
04:30
Plats:
72
Tid:
00:30:14
Mellantid:
Frode Nøst
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:32
Plats:
81
Tid:
00:22:44
Mellantid:

Dag 4

(106)
08:30:28
Espen Winnberg
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
05:03
Plats:
112
Tid:
00:37:53
Mellantid:
Helga Nøst
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:44
Plats:
75
Tid:
00:29:22
Mellantid:
Hermann Frøskeland
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
07:20
Plats:
146
Tid:
00:59:31
Mellantid:
Eline Vandsvik
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
04:36
Plats:
47
Tid:
00:18:53
Mellantid:
Børge Winje
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
05:28
Plats:
121
Tid:
00:42:11
Mellantid:
Remy Møen
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
05:17
Plats:
114
Tid:
00:42:53
Mellantid:
Jorunn Winnberg
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
05:22
Plats:
120
Tid:
00:38:39
Mellantid:
Kai Robert Vandsvik
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
03:42
Plats:
20
Tid:
00:34:10
Mellantid:
Oddmund Skjørstad
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
05:32
Plats:
128
Tid:
00:37:05
Mellantid:
Frode Nøst
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:40
Plats:
105
Tid:
00:40:40
Mellantid:
Atle Olav Skjerve
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
04:42
Plats:
90
Tid:
00:50:27
Mellantid:
Stein Ove Winnberg
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
05:04
Plats:
94
Tid:
00:37:35
Mellantid:
Siri Schive Hjelde
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
04:28
Plats:
42
Tid:
00:26:26
Mellantid:
Lars Erik Vandsvik
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
03:40
Plats:
17
Tid:
00:14:43
Mellantid:
Total
(90)
27:10:46
Genomsnittlig tid per km 04:50