Tävlingsresultat för

Sætervik UIG

Lagledare:
Thomas Tørriseng Angen
Startnummer:
109
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Vi er ei lita bygd i Osen Kommune i Sør-trøndelag som skal stille lag bestående av fastboende og feriefolk.

Dag 1

(144)
10:14:11
Christian Tørriseng
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
04:29
Plats:
63
Tid:
00:19:44
Mellantid:
Sebastian Appelbom
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
06:25
Plats:
125
Tid:
00:11:34
Mellantid:
Solvår Johansen
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
07:52
Plats:
146
Tid:
00:27:33
Mellantid:
Sara Fuglu
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
05:14
Plats:
129
Tid:
00:44:37
Mellantid:
Randi Sæther
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
04:54
Plats:
109
Tid:
00:43:41
Mellantid:
Håvard Ørsnes
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
05:04
Plats:
104
Tid:
00:30:58
Mellantid:
Lasse Aagård
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
06:36
Plats:
144
Tid:
00:47:33
Mellantid:
Linn Sofie Mork
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
06:38
Plats:
145
Tid:
00:39:11
Mellantid:
Bendik Sæther
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
05:01
Plats:
111
Tid:
00:41:40
Mellantid:
Siri Mette Hårstad
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
06:54
Plats:
144
Tid:
00:38:01
Mellantid:
Ingunn Tiltnes Bach
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
08:56
Plats:
146
Tid:
00:41:09
Mellantid:
Fredrik Buhaug
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
05:22
Plats:
113
Tid:
00:30:36
Mellantid:
Hans Ola Fuglu
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:27
Plats:
80
Tid:
00:52:13
Mellantid:
Tonje Marlen Aagård
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
05:29
Plats:
125
Tid:
00:34:01
Mellantid:
Ingemar Fuglu
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
05:18
Plats:
106
Tid:
00:35:31
Mellantid:
Randi Sæther
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
05:02
Plats:
108
Tid:
00:36:19
Mellantid:
Camilla Sørgjerd
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
04:58
Plats:
108
Tid:
00:39:50
Mellantid:

Dag 2

(122)
05:14:17
Solvår Johansen
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
05:04
Plats:
116
Tid:
00:19:18
Mellantid:
Sebastian Appelbom
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
06:18
Plats:
140
Tid:
00:24:35
Mellantid:
Hans Ola Fuglu
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:04
Plats:
51
Tid:
00:32:15
Mellantid:
Siri Mette Hårstad
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
06:38
Plats:
141
Tid:
00:27:55
Mellantid:
Sara Fuglu
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
05:14
Plats:
117
Tid:
00:36:39
Mellantid:
Håvard Ørsnes
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
05:32
Plats:
129
Tid:
00:43:43
Mellantid:
Bendik Sæther
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
04:30
Plats:
60
Tid:
00:17:35
Mellantid:
Hans Ola Fuglu
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:30
Plats:
84
Tid:
00:33:24
Mellantid:
Ingemar Fuglu
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:58
Plats:
89
Tid:
00:24:23
Mellantid:
Marius Sørgjerd
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
04:57
Plats:
133
Tid:
00:54:30
Mellantid:

Dag 3

(126)
05:18:51
Namn saknas
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:51
Plats:
96
Tid:
00:26:15
Mellantid:
Marius Sørgjerd
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
04:53
Plats:
136
Tid:
00:44:05
Mellantid:
Christian Tangvik
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:13
Plats:
67
Tid:
00:37:12
Mellantid:
Maria Tørriseng
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
05:18
Plats:
135
Tid:
00:38:48
Mellantid:
Siri Mette Hårstad
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
05:34
Plats:
127
Tid:
00:16:09
Mellantid:
Fredrik Buhaug
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
05:27
Plats:
129
Tid:
00:39:21
Mellantid:
Knut Sæther
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
05:27
Plats:
128
Tid:
00:32:46
Mellantid:
Håvard Ørsnes
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
05:00
Plats:
102
Tid:
00:25:33
Mellantid:
Ingeborg Tangvik
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
05:07
Plats:
116
Tid:
00:34:23
Mellantid:
Sigmund Astorsen
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:51
Plats:
104
Tid:
00:24:19
Mellantid:

Dag 4

(146)
09:47:27
Kjetil Hynne
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
06:12
Plats:
142
Tid:
00:46:31
Mellantid:
Maria Tørriseng
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
05:25
Plats:
117
Tid:
00:33:37
Mellantid:
Roger Tørriseng
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
05:12
Plats:
103
Tid:
00:42:13
Mellantid:
Ellen Stein Buhaug
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
05:55
Plats:
125
Tid:
00:24:16
Mellantid:
Jon Torkild Pettersen
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
07:02
Plats:
146
Tid:
00:54:17
Mellantid:
Lill Buhaug
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
05:47
Plats:
135
Tid:
00:46:57
Mellantid:
Kine Lysfjord
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
05:50
Plats:
136
Tid:
00:42:01
Mellantid:
Line Harsvik
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
06:56
Plats:
146
Tid:
01:03:51
Mellantid:
Joakim Sæther
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
04:28
Plats:
50
Tid:
00:29:59
Mellantid:
Imre Buhaug
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:49
Plats:
117
Tid:
00:42:01
Mellantid:
Frode Sæther
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
05:26
Plats:
138
Tid:
00:58:11
Mellantid:
Astrid Merethe Mork
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
06:43
Plats:
145
Tid:
00:49:48
Mellantid:
Mathilde Sofie Mork
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
04:42
Plats:
56
Tid:
00:27:47
Mellantid:
Thomas Angen
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
06:29
Plats:
141
Tid:
00:25:58
Mellantid:
Total
(145)
30:34:46
Genomsnittlig tid per km 05:26