Tävlingsresultat för

Selbu & Tydal Løperteam Lag 2

Lagledare:
Bjørn Fagervold
Startnummer:
131
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Samarbeide mellom Selbu og Tydal som er åpent for utøvere fra alle idrettslag i dalføret

Dag 1

(54)
08:28:38
Nikolai Valli
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
04:19
Plats:
50
Tid:
00:19:02
Mellantid:
Bjørn Fagervold
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
05:41
Plats:
96
Tid:
00:10:15
Mellantid:
Lars Erik Uglemsmo
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
05:28
Plats:
106
Tid:
00:19:08
Mellantid:
Kristian Aftret Haave
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
04:01
Plats:
44
Tid:
00:34:15
Mellantid:
Odd Ivar Rypdal
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
05:25
Plats:
133
Tid:
00:48:14
Mellantid:
Even Lien
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
04:29
Plats:
48
Tid:
00:27:26
Mellantid:
Peder Østbyhaug
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
04:44
Plats:
75
Tid:
00:34:11
Mellantid:
Tomas Østbyhaug
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
04:29
Plats:
51
Tid:
00:26:31
Mellantid:
Svein Olav Røstum
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
04:55
Plats:
105
Tid:
00:40:49
Mellantid:
Bjørn Fagervold
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
05:26
Plats:
110
Tid:
00:29:53
Mellantid:
Tor Arne Slind
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
04:11
Plats:
19
Tid:
00:19:18
Mellantid:
Tor Arne Slind
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
04:24
Plats:
50
Tid:
00:25:06
Mellantid:
Bjørn Jarle Hofsmo
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:09
Plats:
56
Tid:
00:48:44
Mellantid:
Geir Nyheim
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
04:50
Plats:
88
Tid:
00:30:02
Mellantid:
Frank Robert Solheim
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
05:14
Plats:
102
Tid:
00:35:08
Mellantid:
Torbjørn Stene
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
03:49
Plats:
13
Tid:
00:27:35
Mellantid:
Jørgen Slind
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
04:07
Plats:
41
Tid:
00:33:01
Mellantid:

Dag 2

(29)
04:12:18
Svein Olav Røstum
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
04:16
Plats:
54
Tid:
00:16:14
Mellantid:
Nikolai Valli
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
04:07
Plats:
33
Tid:
00:16:06
Mellantid:
Torbjørn Stene
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
03:48
Plats:
26
Tid:
00:30:06
Mellantid:
Even Lien
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
04:35
Plats:
54
Tid:
00:19:15
Mellantid:
Kristian Aftret Haave
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
03:56
Plats:
29
Tid:
00:27:35
Mellantid:
Peder Østbyhaug
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:38
Plats:
86
Tid:
00:36:43
Mellantid:
Tomas Østbyhaug
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
04:16
Plats:
38
Tid:
00:16:40
Mellantid:
Jørgen Slind
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:03
Plats:
44
Tid:
00:30:01
Mellantid:
Nikolai Valli
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:13
Plats:
39
Tid:
00:20:42
Mellantid:
Jon Arne Sesseng
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
03:32
Plats:
12
Tid:
00:38:56
Mellantid:

Dag 3

(35)
04:18:48
Even Lien
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:11
Plats:
50
Tid:
00:22:38
Mellantid:
Jon Arne Sesseng
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
03:23
Plats:
12
Tid:
00:30:27
Mellantid:
Torbjørn Stene
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
03:46
Plats:
30
Tid:
00:33:10
Mellantid:
Bjørn Fagervold
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
05:13
Plats:
129
Tid:
00:38:06
Mellantid:
Leif Tore Røstum
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
04:59
Plats:
97
Tid:
00:14:29
Mellantid:
Tor Arne Slind
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
03:44
Plats:
18
Tid:
00:26:55
Mellantid:
Jørgen Slind
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:12
Plats:
44
Tid:
00:25:15
Mellantid:
Svein Olav Røstum
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
04:20
Plats:
47
Tid:
00:22:10
Mellantid:
Bjørn Jarle Hofsmo
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
03:54
Plats:
26
Tid:
00:26:12
Mellantid:
Ole Petter Engan
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
03:53
Plats:
34
Tid:
00:19:26
Mellantid:

Dag 4

(46)
07:36:33
Jon Arne Sesseng
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
03:46
Plats:
17
Tid:
00:28:19
Mellantid:
Ole Petter Engan
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:16
Plats:
41
Tid:
00:26:32
Mellantid:
John Haltbrekken
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
05:06
Plats:
97
Tid:
00:41:21
Mellantid:
Rune Fagervold
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
04:26
Plats:
35
Tid:
00:18:11
Mellantid:
Jørgen Slind
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
04:36
Plats:
58
Tid:
00:35:26
Mellantid:
Kristian Aftret Haave
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
04:04
Plats:
33
Tid:
00:33:04
Mellantid:
Tor Arne Slind
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
04:04
Plats:
25
Tid:
00:29:22
Mellantid:
Ole Henrik valli
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
04:50
Plats:
107
Tid:
00:44:31
Mellantid:
Torbjørn Stene
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
04:15
Plats:
31
Tid:
00:28:33
Mellantid:
Geir Nyheim
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:33
Plats:
94
Tid:
00:39:37
Mellantid:
Arne Hofsmo
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
04:32
Plats:
75
Tid:
00:48:38
Mellantid:
Frank Robert Solheim
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
04:53
Plats:
79
Tid:
00:36:12
Mellantid:
Tomas Østbyhaug
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
04:36
Plats:
49
Tid:
00:27:12
Mellantid:
Leif Tore Røstum
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
04:53
Plats:
97
Tid:
00:19:35
Mellantid:
Total
(44)
24:36:17
Genomsnittlig tid per km 04:22