Tävlingsresultat för

Widerøe Værnes

Lagledare:
Magnar J Stræte
Startnummer:
154
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Widerøe Værnes ønsker å stille med samme startnummer som i fjor (154) og i samme gruppe da vi ønsker å senke ambisjonene noe i forhold til løpstiden.

Dag 1

(43)
08:08:06
Bjarne Johansen
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
03:57
Plats:
35
Tid:
00:17:27
Mellantid:
Bjarne Johansen
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
04:47
Plats:
39
Tid:
00:08:37
Mellantid:
Bjarne Johansen
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
04:08
Plats:
29
Tid:
00:14:29
Mellantid:
Jakob Rømo Skille
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
04:01
Plats:
43
Tid:
00:34:13
Mellantid:
Simen Rømo Skille
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
04:29
Plats:
72
Tid:
00:39:57
Mellantid:
Ole Tobias Dullum
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
04:52
Plats:
87
Tid:
00:29:45
Mellantid:
Martin Jenssen Sandvik
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
04:01
Plats:
24
Tid:
00:28:59
Mellantid:
Snorre Bakken Aas
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
04:09
Plats:
31
Tid:
00:24:31
Mellantid:
Roger Dullum
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
04:27
Plats:
62
Tid:
00:37:03
Mellantid:
Rune Myrvang
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
04:39
Plats:
51
Tid:
00:25:37
Mellantid:
Christian Myrvang
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
04:26
Plats:
31
Tid:
00:20:26
Mellantid:
Sigurd Dyvik Vasseljen
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
04:10
Plats:
34
Tid:
00:23:49
Mellantid:
Wilheim Beck
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:22
Plats:
72
Tid:
00:51:13
Mellantid:
Emil Skotnes
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
04:28
Plats:
53
Tid:
00:27:43
Mellantid:
Thomas Stræte
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
05:22
Plats:
109
Tid:
00:36:00
Mellantid:
Daniel Stræte
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
04:58
Plats:
102
Tid:
00:35:52
Mellantid:
Bjarne Johansen
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
04:03
Plats:
39
Tid:
00:32:25
Mellantid:

Dag 2

(50)
04:31:58
Roger Dullum
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
04:10
Plats:
49
Tid:
00:15:50
Mellantid:
Thomas Stræte
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
04:23
Plats:
49
Tid:
00:17:08
Mellantid:
Jakob Rømo Skille
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
03:58
Plats:
38
Tid:
00:31:27
Mellantid:
Trond Woldseth
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
04:46
Plats:
65
Tid:
00:20:03
Mellantid:
Jon Håvard Hammer
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
04:34
Plats:
82
Tid:
00:32:04
Mellantid:
Daniel Stræte
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:56
Plats:
110
Tid:
00:39:03
Mellantid:
Andreas Woldseth
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
03:54
Plats:
21
Tid:
00:15:16
Mellantid:
Snorre Bakken Aas
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:25
Plats:
74
Tid:
00:32:45
Mellantid:
Christian Skaug
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:33
Plats:
64
Tid:
00:22:19
Mellantid:
Stig Lerfald
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
04:11
Plats:
71
Tid:
00:46:03
Mellantid:

Dag 3

(44)
04:28:48
Martin Jenssen Sandvik
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:06
Plats:
44
Tid:
00:22:10
Mellantid:
Jakob Rømo Skille
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
03:52
Plats:
56
Tid:
00:34:52
Mellantid:
Christer Kristoffersen
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:21
Plats:
76
Tid:
00:38:18
Mellantid:
Wilheim Beck
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
04:03
Plats:
43
Tid:
00:29:39
Mellantid:
Wilheim Beck
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
04:14
Plats:
42
Tid:
00:12:17
Mellantid:
Andreas Forsberg
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:54
Plats:
105
Tid:
00:35:20
Mellantid:
Roger Dullum
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:33
Plats:
74
Tid:
00:27:23
Mellantid:
Thomas Meland
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
04:07
Plats:
33
Tid:
00:21:00
Mellantid:
Thomas Meland
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
04:30
Plats:
73
Tid:
00:30:15
Mellantid:
Håvard Bjerkli
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
03:30
Plats:
15
Tid:
00:17:34
Mellantid:

Dag 4

(45)
07:35:52
Roger Fillingsnes
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
04:08
Plats:
40
Tid:
00:31:05
Mellantid:
Håvard Bjerkli
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
03:48
Plats:
12
Tid:
00:23:38
Mellantid:
Thomas Kjeldstad
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
04:47
Plats:
79
Tid:
00:38:49
Mellantid:
Børt Are Holmen
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
06:11
Plats:
134
Tid:
00:25:22
Mellantid:
Christer Kristoffersen
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
04:51
Plats:
79
Tid:
00:37:25
Mellantid:
Frode Trangmyr
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
04:33
Plats:
70
Tid:
00:36:58
Mellantid:
Bjarne Johansen
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
04:17
Plats:
44
Tid:
00:30:55
Mellantid:
Dan Hogu Brekke
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
03:51
Plats:
32
Tid:
00:35:28
Mellantid:
Jakob Rømo Skille
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
04:38
Plats:
61
Tid:
00:31:06
Mellantid:
Andreas Forsberg
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:40
Plats:
106
Tid:
00:40:41
Mellantid:
Thomas Meland
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
04:21
Plats:
60
Tid:
00:46:40
Mellantid:
Ronny Sitter
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
05:01
Plats:
90
Tid:
00:37:13
Mellantid:
Rune Myrvang
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
04:10
Plats:
25
Tid:
00:24:38
Mellantid:
Christian Myrvang
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
03:58
Plats:
31
Tid:
00:15:54
Mellantid:
Total
(45)
24:44:44
Genomsnittlig tid per km 04:24