Tävlingsresultat för

Psykiatrisk Klinikk Helse - Nord Trøndelag

Lagledare:
Ann-Inger Leirtrø
Startnummer:
172
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Psykiatrisk klinikk Helse-Nord-Trøndelag stiller med løpere fra alle sine avdelinger. Dag 1 løpere fra Namsos og Kolvereid, Dag 2 og Dag 3 med løpere fra Levanger ,Dag 4 med løpere fra DPS Stjørdal

Dag 1

(146)
10:47:15
Kirsten Kvalø
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
06:15
Plats:
141
Tid:
00:27:32
Mellantid:
Nils Trana
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
08:22
Plats:
146
Tid:
00:15:05
Mellantid:
Reidar Finnanger
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
05:51
Plats:
122
Tid:
00:20:31
Mellantid:
Kolstein Lund
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
05:35
Plats:
139
Tid:
00:47:35
Mellantid:
Kjell Hopen
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
06:50
Plats:
145
Tid:
01:00:57
Mellantid:
Jorun Hogstad Kalås
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
06:10
Plats:
140
Tid:
00:37:41
Mellantid:
Mohammed Ali Ghorbani
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
05:44
Plats:
134
Tid:
00:41:23
Mellantid:
Maria Leknes
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
06:11
Plats:
143
Tid:
00:36:31
Mellantid:
Åsmund Bang
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
05:32
Plats:
137
Tid:
00:45:59
Mellantid:
Arne Håkon Fiskvik
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
05:52
Plats:
126
Tid:
00:32:20
Mellantid:
Finn Aage Wesche
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
06:05
Plats:
125
Tid:
00:27:59
Mellantid:
Aina Fjeldseth
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
06:49
Plats:
143
Tid:
00:38:53
Mellantid:
Petter Gomo
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:31
Plats:
88
Tid:
00:52:55
Mellantid:
Malin Otterbekk
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
06:33
Plats:
144
Tid:
00:40:37
Mellantid:
Laila Nøstdal
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
05:58
Plats:
133
Tid:
00:40:05
Mellantid:
Tore Andersen
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
05:24
Plats:
128
Tid:
00:38:55
Mellantid:
Inger Lise Rasmussen
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
05:17
Plats:
126
Tid:
00:42:17
Mellantid:

Dag 2

(113)
05:08:57
Mihajla Ilinicic
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
05:11
Plats:
122
Tid:
00:19:45
Mellantid:
Ola Sannerud
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
04:41
Plats:
69
Tid:
00:18:19
Mellantid:
Steffen Dalvik
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:38
Plats:
93
Tid:
00:36:42
Mellantid:
Gaute Nilsen
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
05:59
Plats:
134
Tid:
00:25:08
Mellantid:
Liv Marit Aune Rehn
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
05:27
Plats:
128
Tid:
00:38:14
Mellantid:
Håvard Lund
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:44
Plats:
89
Tid:
00:37:24
Mellantid:
Jonas Hoksnes
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
05:17
Plats:
102
Tid:
00:20:40
Mellantid:
Randi Solem
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
05:46
Plats:
139
Tid:
00:42:47
Mellantid:
Jostein Lein
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:31
Plats:
58
Tid:
00:22:12
Mellantid:
Harald Skogmo
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
04:20
Plats:
85
Tid:
00:47:46
Mellantid:

Dag 3

(64)
04:41:04
Elise Steen
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:51
Plats:
95
Tid:
00:26:13
Mellantid:
Geir Johansen
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
04:17
Plats:
99
Tid:
00:38:39
Mellantid:
Espen Valset
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
03:41
Plats:
25
Tid:
00:32:33
Mellantid:
Espen Valset
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
03:50
Plats:
35
Tid:
00:27:59
Mellantid:
Olga Midtaune
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
05:03
Plats:
100
Tid:
00:14:39
Mellantid:
Eddi Tausvik
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:36
Plats:
82
Tid:
00:33:10
Mellantid:
Brørs Pål
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:59
Plats:
108
Tid:
00:29:55
Mellantid:
Silje eggen
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
04:44
Plats:
85
Tid:
00:24:13
Mellantid:
Lars Eggen
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
04:53
Plats:
102
Tid:
00:32:49
Mellantid:
Asbjørn Johansen
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:10
Plats:
52
Tid:
00:20:54
Mellantid:

Dag 4

(91)
08:19:29
Geir Johansen
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
04:36
Plats:
80
Tid:
00:34:37
Mellantid:
Ann H Fenstad
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
05:20
Plats:
108
Tid:
00:33:05
Mellantid:
Ole-Johnny Westrum
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
04:52
Plats:
84
Tid:
00:39:26
Mellantid:
Anders Nesjø
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
04:18
Plats:
30
Tid:
00:17:41
Mellantid:
Mats Jørgen Nesjø
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
04:31
Plats:
51
Tid:
00:34:48
Mellantid:
Helmer Engen
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
04:40
Plats:
74
Tid:
00:37:48
Mellantid:
Håvar Kjærsund Stokke
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
05:20
Plats:
117
Tid:
00:38:27
Mellantid:
Kirsti Bakken
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
04:41
Plats:
96
Tid:
00:43:08
Mellantid:
Egil Lidal
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
04:51
Plats:
77
Tid:
00:32:35
Mellantid:
Egil Lidal
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:31
Plats:
90
Tid:
00:39:20
Mellantid:
Bernhardt Nokve
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
04:51
Plats:
106
Tid:
00:51:56
Mellantid:
Erlend Oskar Wold
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
04:40
Plats:
62
Tid:
00:34:38
Mellantid:
Hildegunn Kløvning
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
06:33
Plats:
142
Tid:
00:38:44
Mellantid:
Karianne Mæhre
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
05:49
Plats:
132
Tid:
00:23:16
Mellantid:
Total
(129)
28:56:45
Genomsnittlig tid per km 05:09