Tävlingsresultat för

Statoil Stjørdal BIL

Lagledare:
KJELL JOHAN ROSVOLL
Startnummer:
182
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Nytt mix dame/here bedriftslag av året. Ca 25 løpere totalt (50% here/dame ca). Løperne varierer I kapasitet, med alt fra ca 4.0 min/km og oppover til 5.30-6.0 min/km. Kanskje snittet vil ligge på ca 5 min/km...

Dag 1

(61)
08:38:18
Tor-Arne Fjellvikås
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
03:54
Plats:
30
Tid:
00:17:12
Mellantid:
Ole Christensen
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
04:45
Plats:
38
Tid:
00:08:33
Mellantid:
Kjell Johan Rosvoll
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
04:24
Plats:
40
Tid:
00:15:27
Mellantid:
Katrine Nordlund Holte
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
05:38
Plats:
141
Tid:
00:47:53
Mellantid:
Johan Storseth
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
04:59
Plats:
115
Tid:
00:44:25
Mellantid:
Julian Thyholt Henriksen
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
04:53
Plats:
89
Tid:
00:29:48
Mellantid:
Gøril Holmvassdal
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
04:50
Plats:
86
Tid:
00:34:55
Mellantid:
Odd-Arne Henriksen
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
04:55
Plats:
92
Tid:
00:29:05
Mellantid:
Odd-Arne Henriksen
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
05:26
Plats:
132
Tid:
00:45:14
Mellantid:
Odd-Arne Henriksen
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
05:37
Plats:
119
Tid:
00:30:55
Mellantid:
Ole Christensen
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
05:02
Plats:
73
Tid:
00:23:10
Mellantid:
Ole Christensen
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
04:30
Plats:
60
Tid:
00:25:43
Mellantid:
Ketil Skogan
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:37
Plats:
97
Tid:
00:54:11
Mellantid:
David Grabowski
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
03:39
Plats:
9
Tid:
00:22:43
Mellantid:
David Grabowski
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
04:03
Plats:
19
Tid:
00:27:11
Mellantid:
David Grabowski
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
04:08
Plats:
38
Tid:
00:29:49
Mellantid:
Tor-Arne Fjellvikås
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
04:00
Plats:
33
Tid:
00:32:04
Mellantid:

Dag 2

(44)
04:24:30
Ole Christensen
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
04:02
Plats:
39
Tid:
00:15:21
Mellantid:
Rune Langlo Pedersen
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
04:20
Plats:
45
Tid:
00:16:55
Mellantid:
Egil Fjeldberg
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:28
Plats:
82
Tid:
00:35:18
Mellantid:
Julian Thyholt Henriksen
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
04:39
Plats:
59
Tid:
00:19:33
Mellantid:
Tor-Arne Fjellvikås
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
03:59
Plats:
32
Tid:
00:27:59
Mellantid:
Ole Christensen
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:33
Plats:
76
Tid:
00:35:57
Mellantid:
Kjell Johan Rosvoll
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
04:33
Plats:
63
Tid:
00:17:46
Mellantid:
Ketil Skogan
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:30
Plats:
83
Tid:
00:33:22
Mellantid:
Jean Grabowski
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:27
Plats:
52
Tid:
00:21:49
Mellantid:
David Grabowski
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
03:40
Plats:
17
Tid:
00:40:30
Mellantid:

Dag 3

(73)
04:45:06
Håvard Johnsen Reitan
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:20
Plats:
60
Tid:
00:23:27
Mellantid:
Håvard Johnsen Reitan
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
04:20
Plats:
105
Tid:
00:39:08
Mellantid:
Øystein Braathen
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:23
Plats:
81
Tid:
00:38:38
Mellantid:
Erlend Holand Kolstø
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
04:38
Plats:
96
Tid:
00:33:53
Mellantid:
Katrine Andersen
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
04:33
Plats:
67
Tid:
00:13:13
Mellantid:
Gøril Holmvassdal
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:45
Plats:
96
Tid:
00:34:18
Mellantid:
Egil Fjeldberg
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:31
Plats:
69
Tid:
00:27:08
Mellantid:
Egil Fjeldberg
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
04:26
Plats:
57
Tid:
00:22:40
Mellantid:
Ole Christensen
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
04:40
Plats:
86
Tid:
00:31:19
Mellantid:
Kjell Johan Rosvoll
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:16
Plats:
59
Tid:
00:21:22
Mellantid:

Dag 4

(121)
08:46:56
Katrine Andersen
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
04:58
Plats:
106
Tid:
00:37:19
Mellantid:
Kristian Tårnesvik Dreiås
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:30
Plats:
57
Tid:
00:27:57
Mellantid:
Kristian Tårnesvik Dreiås
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
04:44
Plats:
70
Tid:
00:38:22
Mellantid:
Håvard Johnsen Reitan
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
04:28
Plats:
38
Tid:
00:18:22
Mellantid:
Håvard Johnsen Reitan
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
05:09
Plats:
106
Tid:
00:39:43
Mellantid:
Gigi Alexandra Sand
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
05:44
Plats:
134
Tid:
00:46:33
Mellantid:
Marius Reed
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
05:40
Plats:
130
Tid:
00:40:54
Mellantid:
Elling Sletfjerding
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
05:19
Plats:
130
Tid:
00:49:03
Mellantid:
Kjell Johan Rosvoll
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
05:05
Plats:
99
Tid:
00:34:08
Mellantid:
Gitte Bottenvann
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
05:40
Plats:
140
Tid:
00:49:25
Mellantid:
Boris Sintra Magalhaes
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
06:22
Plats:
146
Tid:
01:08:09
Mellantid:
Tor-Arne Fjellvikås
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
04:08
Plats:
23
Tid:
00:30:39
Mellantid:
Paul Vo
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
04:53
Plats:
71
Tid:
00:28:53
Mellantid:
Gøril Holmvassdal
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
04:22
Plats:
61
Tid:
00:17:29
Mellantid:
Total
(75)
26:34:50
Genomsnittlig tid per km 04:43