Tävlingsresultat för

SPILLUM IL

Lagledare:
Tor Morten Jansen
Startnummer:
183
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Spillum IL betår av mange glade og løpevillige deltakere, som har vært med i St. Olovsloppet i fra starten av, det blir vel ca 30 år det. Vi har løpere i alderen 12 til 65 år , så det er en fin alders sammensetning. Vi ser fram i mot årets lopp, og stiller med godt humør og topp innsats.:-) Spillum IL kommer i fra Namsos By og er en aktiv klubb innen ski, løping, fotball go handball. Vi kaller oss for Trivselsklubben i Namdalen.

Dag 1

(48)
08:15:19
Torkil Klingen
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
03:54
Plats:
30
Tid:
00:17:12
Mellantid:
Hanna Fossheim
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
05:15
Plats:
62
Tid:
00:09:28
Mellantid:
Are Fossheim
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
04:26
Plats:
41
Tid:
00:15:32
Mellantid:
Martin Jakobsen
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
04:10
Plats:
55
Tid:
00:35:30
Mellantid:
Martin Reppen
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
03:59
Plats:
31
Tid:
00:35:35
Mellantid:
Jonatan Devik
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
04:36
Plats:
57
Tid:
00:28:09
Mellantid:
Arne Ugseth
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
04:15
Plats:
34
Tid:
00:30:43
Mellantid:
Tor Morten Jansen
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
05:13
Plats:
107
Tid:
00:30:51
Mellantid:
Vemund Trebostad Viken
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
04:02
Plats:
27
Tid:
00:33:29
Mellantid:
Lene Klingen
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
04:54
Plats:
71
Tid:
00:26:57
Mellantid:
Daniel Gjørv Hovd
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
05:38
Plats:
109
Tid:
00:25:55
Mellantid:
Anita Hovd
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
05:14
Plats:
106
Tid:
00:29:54
Mellantid:
Andreas Vannebo
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:08
Plats:
50
Tid:
00:48:22
Mellantid:
Hanna Mørkved
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
03:50
Plats:
15
Tid:
00:23:49
Mellantid:
Mathias Mørkved
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
04:49
Plats:
69
Tid:
00:32:19
Mellantid:
Knut Lian
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
04:31
Plats:
68
Tid:
00:32:32
Mellantid:
Ådne Geitsund
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
04:52
Plats:
100
Tid:
00:39:02
Mellantid:

Dag 2

(46)
04:27:18
Martin Reppen
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
03:25
Plats:
13
Tid:
00:13:01
Mellantid:
Margrethe Trebostad
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
04:50
Plats:
80
Tid:
00:18:54
Mellantid:
Torkil Klingen
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:01
Plats:
44
Tid:
00:31:48
Mellantid:
Kristian Foss
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
05:30
Plats:
109
Tid:
00:23:09
Mellantid:
Arne Ugseth
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
04:05
Plats:
39
Tid:
00:28:40
Mellantid:
Tom Andre Bredersen
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:32
Plats:
75
Tid:
00:35:51
Mellantid:
Kari Sterud
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
04:47
Plats:
72
Tid:
00:18:43
Mellantid:
Vemund Trebostad Viken
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
03:51
Plats:
26
Tid:
00:28:32
Mellantid:
Roger Nilsen
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:51
Plats:
82
Tid:
00:23:49
Mellantid:
Kjell Anders Vikan
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
04:04
Plats:
56
Tid:
00:44:51
Mellantid:

Dag 3

(65)
04:41:32
Roger Nilsen
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:45
Plats:
89
Tid:
00:25:42
Mellantid:
Kjell Anders Vikan
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
03:56
Plats:
61
Tid:
00:35:25
Mellantid:
Mathias Mørkved
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:27
Plats:
93
Tid:
00:39:17
Mellantid:
Hanna Mørkved
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
03:47
Plats:
31
Tid:
00:27:41
Mellantid:
Are Fossheim
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
03:57
Plats:
30
Tid:
00:11:30
Mellantid:
Jonatan Devik
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:56
Plats:
106
Tid:
00:35:33
Mellantid:
Margrethe Trebostad
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:57
Plats:
107
Tid:
00:29:42
Mellantid:
Andrea Trebostad Viken
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
04:47
Plats:
88
Tid:
00:24:26
Mellantid:
Lene Klingen
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
05:12
Plats:
121
Tid:
00:34:53
Mellantid:
Martin Reppen
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
03:28
Plats:
12
Tid:
00:17:23
Mellantid:

Dag 4

(56)
07:48:52
Torkil Klingen
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
04:41
Plats:
82
Tid:
00:35:10
Mellantid:
Knut Lian
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:20
Plats:
47
Tid:
00:26:57
Mellantid:
Hanna Mørkved
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
04:10
Plats:
41
Tid:
00:33:46
Mellantid:
Anita Hovd
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
05:04
Plats:
75
Tid:
00:20:48
Mellantid:
Emil Elstad
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
04:47
Plats:
76
Tid:
00:36:54
Mellantid:
Ådne Geitsund
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
04:27
Plats:
62
Tid:
00:36:07
Mellantid:
Vemund Trebostad Viken
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
04:05
Plats:
27
Tid:
00:29:29
Mellantid:
Roger Nilsen
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
05:20
Plats:
132
Tid:
00:49:10
Mellantid:
Espen Elstad
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
04:52
Plats:
80
Tid:
00:32:39
Mellantid:
Mathias Mørkved
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:13
Plats:
61
Tid:
00:36:45
Mellantid:
Andreas Vannebo
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
04:20
Plats:
59
Tid:
00:46:26
Mellantid:
Jonatan Devik
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
04:41
Plats:
65
Tid:
00:34:42
Mellantid:
Jan Ove Klingen
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
05:05
Plats:
86
Tid:
00:30:00
Mellantid:
Ann Kristin Raaum Jansen
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
04:59
Plats:
105
Tid:
00:19:59
Mellantid:
Total
(49)
25:13:01
Genomsnittlig tid per km 04:29