Tävlingsresultat för

Hitra Løpeklubb

Lagledare:
Rolf Karlsen
Startnummer:
207
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Hitra løpeklubb er mosjonister som treffes en til to ganger i uken for og trene ilag. Vi er fra 10 -70år.

Dag 1

(76)
08:52:30
Hanne Strand
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
04:22
Plats:
52
Tid:
00:19:15
Mellantid:
Hanne Strand
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
04:55
Plats:
46
Tid:
00:08:52
Mellantid:
Hanne Strand
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
04:15
Plats:
36
Tid:
00:14:53
Mellantid:
Mari Moen, Slenes
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
04:53
Plats:
108
Tid:
00:41:35
Mellantid:
Svein Jarle Slenes
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
05:06
Plats:
123
Tid:
00:45:29
Mellantid:
Solvor Moen
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
04:54
Plats:
91
Tid:
00:29:58
Mellantid:
Hanne Strøm, Trønnes
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
05:00
Plats:
106
Tid:
00:36:07
Mellantid:
Steinar Eriksen
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
05:06
Plats:
103
Tid:
00:30:11
Mellantid:
Ellen Liland
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
05:25
Plats:
129
Tid:
00:44:59
Mellantid:
Jan Juhazy
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
04:42
Plats:
57
Tid:
00:25:52
Mellantid:
Bente Arntsberg
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
05:22
Plats:
95
Tid:
00:24:44
Mellantid:
Bente Arntsberg
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
05:10
Plats:
103
Tid:
00:29:27
Mellantid:
Rolf Karlsen
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:12
Plats:
59
Tid:
00:49:15
Mellantid:
Jan Juhazy
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
04:53
Plats:
91
Tid:
00:30:20
Mellantid:
Oddgeir Sausjord
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
04:52
Plats:
74
Tid:
00:32:43
Mellantid:
Roy Andreas Karlsen
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
03:59
Plats:
27
Tid:
00:28:43
Mellantid:
Tove Norbotn
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
05:00
Plats:
112
Tid:
00:40:07
Mellantid:

Dag 2

(89)
04:52:53
Ellen Liland
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
04:54
Plats:
109
Tid:
00:18:38
Mellantid:
Hanne Strøm, Trønnes
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
04:46
Plats:
73
Tid:
00:18:36
Mellantid:
Bente Arntsberg
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:53
Plats:
113
Tid:
00:38:36
Mellantid:
Svein Jarle Slenes
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
05:02
Plats:
84
Tid:
00:21:11
Mellantid:
Hanne Strand
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
04:06
Plats:
40
Tid:
00:28:46
Mellantid:
Oddgeir Sausjord
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:49
Plats:
102
Tid:
00:38:04
Mellantid:
Mari Moen, Slenes
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
04:34
Plats:
66
Tid:
00:17:51
Mellantid:
Tove Norbotn
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
05:01
Plats:
116
Tid:
00:37:11
Mellantid:
Roy Andreas Karlsen
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
03:51
Plats:
19
Tid:
00:18:53
Mellantid:
Monika Glørstad
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
05:00
Plats:
134
Tid:
00:55:07
Mellantid:

Dag 3

(85)
04:52:51
Tove Norbotn
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:50
Plats:
94
Tid:
00:26:08
Mellantid:
Svein Jarle Slenes
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
04:40
Plats:
126
Tid:
00:42:04
Mellantid:
Rolf Karlsen
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:06
Plats:
55
Tid:
00:36:09
Mellantid:
Monika Glørstad
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
04:55
Plats:
115
Tid:
00:35:58
Mellantid:
Solvor Moen
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
04:25
Plats:
59
Tid:
00:12:49
Mellantid:
Oddgeir Sausjord
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:36
Plats:
81
Tid:
00:33:09
Mellantid:
Hanne Strand
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:12
Plats:
45
Tid:
00:25:16
Mellantid:
Steinar Eriksen
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
05:06
Plats:
108
Tid:
00:26:04
Mellantid:
Bente Arntsberg
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
04:54
Plats:
104
Tid:
00:32:56
Mellantid:
Mari Moen, Slenes
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:27
Plats:
71
Tid:
00:22:18
Mellantid:

Dag 4

(102)
08:27:13
Oddgeir Sausjord
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
04:44
Plats:
87
Tid:
00:35:30
Mellantid:
Ellen Liland
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
05:29
Plats:
119
Tid:
00:34:00
Mellantid:
Hanne Strøm, Trønnes
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
05:11
Plats:
101
Tid:
00:42:01
Mellantid:
Steinar Eriksen
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
05:09
Plats:
82
Tid:
00:21:08
Mellantid:
Jan Juhazy
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
05:12
Plats:
110
Tid:
00:40:09
Mellantid:
Tove Norbotn
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
05:20
Plats:
118
Tid:
00:43:14
Mellantid:
Mari Moen, Slenes
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
05:12
Plats:
106
Tid:
00:37:29
Mellantid:
Hanne Strand
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
04:14
Plats:
65
Tid:
00:39:01
Mellantid:
Solvor Moen
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
05:24
Plats:
121
Tid:
00:36:14
Mellantid:
Bente Arntsberg
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:36
Plats:
99
Tid:
00:40:09
Mellantid:
Rolf Karlsen
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
04:23
Plats:
62
Tid:
00:46:56
Mellantid:
Monika Glørstad
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
05:24
Plats:
115
Tid:
00:39:59
Mellantid:
Ove Jomar Sunde
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
05:36
Plats:
124
Tid:
00:33:06
Mellantid:
Svein Jarle Slenes
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
04:34
Plats:
72
Tid:
00:18:17
Mellantid:
Total
(85)
27:05:27
Genomsnittlig tid per km 04:49