Tävlingsresultat för

Børsa IL Damer

Lagledare:
Berit Uvsløkk
Startnummer:
253
Klass:
Motion Damer
Land:

Om laget
Dette er fjerde året vi skal være med. Ny mailadresse til lagleder er: beritun@gmail.com. Vi ønsker samme startnr. som tidligere (253)

Dag 1

(6)
09:18:07
Monica Forren
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
05:21
Plats:
9
Tid:
00:23:35
Mellantid:
Sigrid Haugskott
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
05:09
Plats:
4
Tid:
00:09:17
Mellantid:
Christina Forren
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
06:22
Plats:
10
Tid:
00:22:20
Mellantid:
Ragnhild Grandetrø
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
04:35
Plats:
3
Tid:
00:39:01
Mellantid:
Åshild G Bye
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
05:57
Plats:
10
Tid:
00:52:58
Mellantid:
Frøydis Hollakleiv
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
05:06
Plats:
6
Tid:
00:31:07
Mellantid:
Julie Dahl Benum
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
04:15
Plats:
2
Tid:
00:30:41
Mellantid:
Berit Myren
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
05:06
Plats:
7
Tid:
00:30:11
Mellantid:
Kristin Haugskott
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
04:50
Plats:
5
Tid:
00:40:12
Mellantid:
Heidi Langen
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
05:22
Plats:
5
Tid:
00:29:31
Mellantid:
Frida Haugskott
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
04:31
Plats:
2
Tid:
00:20:50
Mellantid:
Siri Veslemøy Strand
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
05:10
Plats:
3
Tid:
00:29:31
Mellantid:
Linda Mørkve
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:58
Plats:
6
Tid:
00:58:14
Mellantid:
Monika Willumsen Hansen
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
04:53
Plats:
5
Tid:
00:30:18
Mellantid:
Ida-Marie Laxaa
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
04:57
Plats:
3
Tid:
00:33:13
Mellantid:
Ingrid Gagnås
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
05:16
Plats:
6
Tid:
00:38:00
Mellantid:
Siri Pettersen
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
04:53
Plats:
8
Tid:
00:39:08
Mellantid:

Dag 2

(8)
05:06:34
Siri Veslemøy Strand
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
04:37
Plats:
5
Tid:
00:17:35
Mellantid:
Linda Mørkve
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
04:51
Plats:
6
Tid:
00:18:58
Mellantid:
Linda Mørkve
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:59
Plats:
8
Tid:
00:39:27
Mellantid:
Heidi Langen
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
05:41
Plats:
8
Tid:
00:23:54
Mellantid:
Monika Willumsen Hansen
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
04:51
Plats:
7
Tid:
00:34:00
Mellantid:
Kristin Haugskott
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
05:04
Plats:
7
Tid:
00:40:03
Mellantid:
Berit Myren
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
05:06
Plats:
9
Tid:
00:19:55
Mellantid:
Åshild G Bye
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
05:48
Plats:
8
Tid:
00:43:01
Mellantid:
Frida Haugskott
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:01
Plats:
1
Tid:
00:19:42
Mellantid:
Ragnhild Grandetrø
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
04:32
Plats:
7
Tid:
00:49:59
Mellantid:

Dag 3

(5)
05:05:34
Karen Rosmo Kuvås
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:12
Plats:
2
Tid:
00:22:43
Mellantid:
Drude Tøndel
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
04:24
Plats:
7
Tid:
00:39:37
Mellantid:
Kirsti Lund
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:53
Plats:
7
Tid:
00:43:00
Mellantid:
Julie Hågensen Kleven
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
04:33
Plats:
5
Tid:
00:33:17
Mellantid:
Kirsti Øyum-Jakobsen
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
04:48
Plats:
7
Tid:
00:13:58
Mellantid:
Kirsti Øyum-Jakobsen
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
05:20
Plats:
8
Tid:
00:38:24
Mellantid:
Siri Pettersen
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:56
Plats:
6
Tid:
00:29:41
Mellantid:
Ingvild Larsen Volden
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
05:11
Plats:
8
Tid:
00:26:28
Mellantid:
Astrid Larsen Volden
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
05:07
Plats:
7
Tid:
00:34:18
Mellantid:
Ingrid Gagnås
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:49
Plats:
6
Tid:
00:24:08
Mellantid:

Dag 4

(7)
08:35:06
Ida-Marie Laxaa
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
04:57
Plats:
8
Tid:
00:37:08
Mellantid:
Reidun Onsøien
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
05:18
Plats:
7
Tid:
00:32:56
Mellantid:
Frøydis Hollakleiv
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
05:22
Plats:
7
Tid:
00:43:29
Mellantid:
Mona Fjellvær
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
05:26
Plats:
7
Tid:
00:22:20
Mellantid:
Kristin Haugskott
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
05:13
Plats:
5
Tid:
00:40:15
Mellantid:
Frida Haugskott
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
04:29
Plats:
6
Tid:
00:36:19
Mellantid:
Astrid Larsen Volden
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
05:29
Plats:
7
Tid:
00:39:33
Mellantid:
Monika Willumsen Hansen
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
04:52
Plats:
7
Tid:
00:44:53
Mellantid:
Kirsti Lund
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
05:28
Plats:
9
Tid:
00:36:38
Mellantid:
Drude Tøndel
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:29
Plats:
5
Tid:
00:39:06
Mellantid:
Karen Rosmo Kuvås
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
04:43
Plats:
5
Tid:
00:50:38
Mellantid:
Liv Hågensen
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
05:26
Plats:
9
Tid:
00:40:14
Mellantid:
Eirin Gullteig
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
05:43
Plats:
7
Tid:
00:33:47
Mellantid:
Sigrid Haugskott
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
04:27
Plats:
4
Tid:
00:17:50
Mellantid:
Total
(6)
28:05:21
Genomsnittlig tid per km 05:00