Tävlingsresultat för

Selbu & Tydal Løperteam lag 1 Drek

Lagledare:
Oddveig Fagervold
Startnummer:
257
Klass:
Motion Damer
Land:

Om laget
I år satser vi på et eget lag for jenter og damer, Laget settes opp med glade løpere i alle aldre fra både Selbu og Tydal, samt gode venner som vil være med å ha det gøy og teste sine egne grenser.

Dag 1

(8)
09:41:53
Sigrid Setsaas Hoven
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
05:14
Plats:
8
Tid:
00:23:04
Mellantid:
Elisabeth Størseth
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
06:17
Plats:
9
Tid:
00:11:20
Mellantid:
Solveig Flønes
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
05:11
Plats:
7
Tid:
00:18:09
Mellantid:
Ingrid W. Krogstadmo
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
05:23
Plats:
8
Tid:
00:45:47
Mellantid:
Toril Kjeldstad
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
04:56
Plats:
5
Tid:
00:43:58
Mellantid:
Hanne Setsaas Hoven
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
04:36
Plats:
5
Tid:
00:28:06
Mellantid:
Tove Fagervold
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
04:56
Plats:
7
Tid:
00:35:35
Mellantid:
Guri Evjen-Kallar
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
04:35
Plats:
2
Tid:
00:27:05
Mellantid:
Ingrid Beate Østbyhaug
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
04:38
Plats:
4
Tid:
00:38:35
Mellantid:
Ingrid Fagervold
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
05:29
Plats:
7
Tid:
00:30:13
Mellantid:
Malin Nypan
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
06:14
Plats:
10
Tid:
00:28:41
Mellantid:
Ingrid W. Krogstadmo
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
05:19
Plats:
6
Tid:
00:30:20
Mellantid:
Hilde Guldseth
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
05:21
Plats:
10
Tid:
01:02:43
Mellantid:
Hilde Lilletrøen Trondseth
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
05:30
Plats:
9
Tid:
00:34:12
Mellantid:
Ane Fremo
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
05:47
Plats:
8
Tid:
00:38:51
Mellantid:
Marie Sølverud
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
05:51
Plats:
9
Tid:
00:42:09
Mellantid:
Berit Elverum Slundgård
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
05:23
Plats:
9
Tid:
00:43:05
Mellantid:

Dag 2

(6)
04:56:35
Ane Fremo
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
04:47
Plats:
7
Tid:
00:18:11
Mellantid:
Hanne Setsaas Hoven
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
04:25
Plats:
3
Tid:
00:17:14
Mellantid:
Ingrid Beate Østbyhaug
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:31
Plats:
4
Tid:
00:35:48
Mellantid:
Tove Fagervold
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
04:52
Plats:
5
Tid:
00:20:27
Mellantid:
Ingrid W. Krogstadmo
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
05:20
Plats:
8
Tid:
00:37:20
Mellantid:
Julie Moslet
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
05:06
Plats:
8
Tid:
00:40:24
Mellantid:
Tove Fagervold
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
04:44
Plats:
5
Tid:
00:18:31
Mellantid:
Toril Kjeldstad
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:45
Plats:
6
Tid:
00:35:11
Mellantid:
Odrun Gederaas
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
05:27
Plats:
8
Tid:
00:26:47
Mellantid:
Solveig Dyrdal
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
04:14
Plats:
3
Tid:
00:46:42
Mellantid:

Dag 3

(7)
05:10:28
Ane Fremo
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
05:15
Plats:
9
Tid:
00:28:26
Mellantid:
Solveig Dyrdal
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
03:58
Plats:
3
Tid:
00:35:48
Mellantid:
Berit Bugten Østbyhaug
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:53
Plats:
7
Tid:
00:43:00
Mellantid:
Ingrid W. Krogstadmo
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
05:18
Plats:
9
Tid:
00:38:43
Mellantid:
Malin Nypan
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
05:39
Plats:
10
Tid:
00:16:25
Mellantid:
Julie Moslet
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:59
Plats:
7
Tid:
00:35:54
Mellantid:
Mildrid Flønes
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:50
Plats:
5
Tid:
00:29:04
Mellantid:
Berit Bugten Østbyhaug
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
04:59
Plats:
6
Tid:
00:25:27
Mellantid:
Hilde Guldseth
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
05:20
Plats:
8
Tid:
00:35:47
Mellantid:
Toril Kjeldstad
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:22
Plats:
3
Tid:
00:21:54
Mellantid:

Dag 4

(6)
08:25:07
Hanne Setsaas Hoven
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
04:45
Plats:
5
Tid:
00:35:38
Mellantid:
Mildrid Flønes
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:35
Plats:
2
Tid:
00:28:30
Mellantid:
Toril Kjeldstad
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
04:58
Plats:
6
Tid:
00:40:16
Mellantid:
Berit Elverum Slundgård
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
05:09
Plats:
5
Tid:
00:21:09
Mellantid:
Ane Korsvold
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
04:36
Plats:
2
Tid:
00:35:30
Mellantid:
Solveig Dyrdal
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
04:24
Plats:
5
Tid:
00:35:41
Mellantid:
Ingrid Beate Østbyhaug
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
04:56
Plats:
6
Tid:
00:35:38
Mellantid:
Kristin (J) Stokke
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
04:27
Plats:
5
Tid:
00:40:57
Mellantid:
Tove Fagervold
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
05:53
Plats:
10
Tid:
00:39:28
Mellantid:
Berit Bugten Østbyhaug
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:49
Plats:
6
Tid:
00:42:02
Mellantid:
Hilde Guldseth
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
05:40
Plats:
9
Tid:
01:00:41
Mellantid:
Grete Vullum
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
04:50
Plats:
4
Tid:
00:35:47
Mellantid:
Ingrid Fagervold
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
05:38
Plats:
6
Tid:
00:33:15
Mellantid:
Malin Nypan
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
05:08
Plats:
10
Tid:
00:20:35
Mellantid:
Total
(8)
28:14:03
Genomsnittlig tid per km 05:01