Tävlingsresultat för

Budal i.l

Lagledare:
Torgeir Moen
Startnummer:
26
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Stafetten er en stort sosial treffe punkt for et lite lag , det er mange som trener bare for stafetten igjennom hele året .

Dag 1

(53)
08:26:42
Arnt Ove Lodgaard
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
04:08
Plats:
43
Tid:
00:18:15
Mellantid:
Sandra Broen
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
05:36
Plats:
87
Tid:
00:10:06
Mellantid:
Kari Røttum
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
04:58
Plats:
78
Tid:
00:17:25
Mellantid:
Johan L Sandnes
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
04:16
Plats:
61
Tid:
00:36:17
Mellantid:
Torgeir Moen
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
04:23
Plats:
61
Tid:
00:39:03
Mellantid:
Peder Storlimo
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
04:15
Plats:
41
Tid:
00:25:57
Mellantid:
Magnus Nideng
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
04:16
Plats:
35
Tid:
00:30:44
Mellantid:
Ida Malum
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
04:44
Plats:
77
Tid:
00:27:57
Mellantid:
Jenny Enodd
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
04:12
Plats:
44
Tid:
00:34:54
Mellantid:
Marthe Vik
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
06:00
Plats:
130
Tid:
00:33:00
Mellantid:
Martin Solberg
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
04:34
Plats:
39
Tid:
00:21:01
Mellantid:
Eli Storrø
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
05:19
Plats:
111
Tid:
00:30:21
Mellantid:
Emma E Hansen
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:31
Plats:
87
Tid:
00:52:54
Mellantid:
Sissel Enodd
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
04:54
Plats:
94
Tid:
00:30:27
Mellantid:
Tone Rønning
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
04:41
Plats:
53
Tid:
00:31:25
Mellantid:
Åge Westrum
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
04:57
Plats:
97
Tid:
00:35:39
Mellantid:
Bjørn Ivar Haugen
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
03:54
Plats:
23
Tid:
00:31:17
Mellantid:

Dag 2

(47)
04:28:02
Jenny Enodd
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
03:51
Plats:
30
Tid:
00:14:39
Mellantid:
Jon Enodd
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
04:42
Plats:
70
Tid:
00:18:23
Mellantid:
Johan L Sandnes
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:12
Plats:
62
Tid:
00:33:18
Mellantid:
Arnt Ove Lodgaard
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
04:11
Plats:
26
Tid:
00:17:35
Mellantid:
Tone Rønning
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
04:23
Plats:
63
Tid:
00:30:43
Mellantid:
Martin Solberg
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:27
Plats:
70
Tid:
00:35:16
Mellantid:
Esten Solem
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
04:27
Plats:
58
Tid:
00:17:23
Mellantid:
Magnus Nideng
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:05
Plats:
47
Tid:
00:30:17
Mellantid:
Erik Eggen
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:27
Plats:
53
Tid:
00:21:51
Mellantid:
Emma E Hansen
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
04:25
Plats:
93
Tid:
00:48:37
Mellantid:

Dag 3

(68)
04:43:02
Erik Eggen
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:30
Plats:
75
Tid:
00:24:19
Mellantid:
Torgeir Moen
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
03:59
Plats:
69
Tid:
00:35:57
Mellantid:
Tone Rønning
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:25
Plats:
86
Tid:
00:38:52
Mellantid:
Gyda Kristin Hyttehaug
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
04:47
Plats:
109
Tid:
00:35:01
Mellantid:
Esten Solem
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
04:02
Plats:
32
Tid:
00:11:42
Mellantid:
Mats Øyen
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:24
Plats:
66
Tid:
00:31:46
Mellantid:
Hans Storli
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:40
Plats:
82
Tid:
00:28:04
Mellantid:
Ingrid Storlimo
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
05:21
Plats:
122
Tid:
00:27:20
Mellantid:
Vegar Enlid
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
04:00
Plats:
33
Tid:
00:26:51
Mellantid:
Guro Enlid
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:38
Plats:
89
Tid:
00:23:10
Mellantid:

Dag 4

(64)
07:56:51
Jenny Enodd
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
04:18
Plats:
56
Tid:
00:32:15
Mellantid:
Sissel Enodd
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:54
Plats:
90
Tid:
00:30:26
Mellantid:
Guro Enlid
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
05:28
Plats:
117
Tid:
00:44:22
Mellantid:
Marthe Vik
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
05:49
Plats:
119
Tid:
00:23:51
Mellantid:
Martin Solberg
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
04:41
Plats:
66
Tid:
00:36:07
Mellantid:
Tove Endalsvoll
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
04:40
Plats:
75
Tid:
00:37:56
Mellantid:
Gyda Kristin Hyttehaug
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
05:23
Plats:
122
Tid:
00:38:52
Mellantid:
Vegar Enlid
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
03:50
Plats:
30
Tid:
00:35:23
Mellantid:
Peder Storlimo
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
04:32
Plats:
54
Tid:
00:30:23
Mellantid:
Johan L Sandnes
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
03:48
Plats:
31
Tid:
00:33:04
Mellantid:
Bjørn Ivar Haugen
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
04:08
Plats:
44
Tid:
00:44:20
Mellantid:
Ida Malum
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
05:09
Plats:
100
Tid:
00:38:13
Mellantid:
Eli Storrø
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
05:29
Plats:
117
Tid:
00:32:22
Mellantid:
Kari Røttum
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
04:49
Plats:
92
Tid:
00:19:17
Mellantid:
Total
(53)
25:34:37
Genomsnittlig tid per km 04:33