Tävlingsresultat för

Ytre Namdal Løpelag

Lagledare:
Oddvar Mikalsen
Startnummer:
276
Klass:
En-dagars
Land:

Om laget
Ytre Namdal Løpelag er et mosjonslag hvor de fleste på laget har tilhørighet til Ytre Namdal.

Dag 3

(2)
04:34:03
Lars Håvard Tømmervik
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:34
Plats:
9
Tid:
00:24:43
Mellantid:
Åge Roli
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
04:22
Plats:
13
Tid:
00:39:18
Mellantid:
Svein Oluf Øren
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:11
Plats:
6
Tid:
00:36:57
Mellantid:
Håvard Mikalsen
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
03:31
Plats:
1
Tid:
00:25:45
Mellantid:
Synne Iversen
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
04:54
Plats:
10
Tid:
00:14:14
Mellantid:
Bjørn Sagmo
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:46
Plats:
9
Tid:
00:34:21
Mellantid:
Johan Hundseth
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
03:25
Plats:
1
Tid:
00:20:30
Mellantid:
Sølvi Iversen
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
06:10
Plats:
17
Tid:
00:31:30
Mellantid:
Thomas Hjalmar Westgaard
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
03:46
Plats:
1
Tid:
00:25:17
Mellantid:
Jannicke Ekker
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:17
Plats:
7
Tid:
00:21:28
Mellantid:

Dag 4

(4)
07:45:13
Håvard Mikalsen
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
03:48
Plats:
1
Tid:
00:28:37
Mellantid:
Synne Iversen
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:57
Plats:
12
Tid:
00:30:47
Mellantid:
Martin Skoglund
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
05:08
Plats:
14
Tid:
00:41:35
Mellantid:
Sølvi Iversen
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
06:33
Plats:
25
Tid:
00:26:53
Mellantid:
Lars Håvard Tømmervik
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
05:34
Plats:
21
Tid:
00:42:57
Mellantid:
Bjørn Sagmo
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
04:49
Plats:
11
Tid:
00:39:05
Mellantid:
Thomas Hjalmar Westgaard
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
04:00
Plats:
1
Tid:
00:28:53
Mellantid:
Håvard Mikalsen
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
03:47
Plats:
1
Tid:
00:34:55
Mellantid:
Svein Oluf Øren
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
04:33
Plats:
6
Tid:
00:30:35
Mellantid:
Simen Jakobsen
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:35
Plats:
11
Tid:
00:39:56
Mellantid:
Johan Hundseth
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
03:34
Plats:
1
Tid:
00:38:20
Mellantid:
Jon Sundan
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
04:20
Plats:
6
Tid:
00:32:09
Mellantid:
Jannicke Ekker
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
04:44
Plats:
7
Tid:
00:28:01
Mellantid:
Ingalill Mikalsen
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
05:37
Plats:
19
Tid:
00:22:30
Mellantid:
Total
()
12:19:16
Genomsnittlig tid per km 02:11