Tävlingsresultat för

Inderøy

Lagledare:
Olav Ådne Rotvold
Startnummer:
30
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Målsetningen for laget er å få med flest mulig løpere i alle aldersgrupper, uten krav til løpsstyrke.

Dag 1

(68)
08:44:32
Leif Arne Sagmo
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
04:34
Plats:
69
Tid:
00:20:09
Mellantid:
Aleksander Dagsvik
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
05:46
Plats:
100
Tid:
00:10:24
Mellantid:
Amalie Dagsvik
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
06:55
Plats:
139
Tid:
00:24:15
Mellantid:
Nils Martin Ringstad
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
04:27
Plats:
73
Tid:
00:37:54
Mellantid:
Vilde S. Bakkhaug
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
04:43
Plats:
98
Tid:
00:42:05
Mellantid:
Roger Melting
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
03:50
Plats:
17
Tid:
00:23:26
Mellantid:
Agnar Kvam
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
05:14
Plats:
117
Tid:
00:37:43
Mellantid:
Maren Mjømen
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
04:37
Plats:
70
Tid:
00:27:19
Mellantid:
Maren Røflo
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
05:03
Plats:
113
Tid:
00:42:02
Mellantid:
Bjørn Inge Tangstad
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
06:02
Plats:
132
Tid:
00:33:15
Mellantid:
Stian Solberg Røvik
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
05:27
Plats:
101
Tid:
00:25:06
Mellantid:
Kari Elise Jørstad
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
04:54
Plats:
87
Tid:
00:27:58
Mellantid:
Einar Hedegart
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:00
Plats:
41
Tid:
00:46:49
Mellantid:
Roger Melting
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
04:00
Plats:
27
Tid:
00:24:53
Mellantid:
Kristian Melting
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
04:33
Plats:
43
Tid:
00:30:34
Mellantid:
Anna Sofie Jørstad
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
05:12
Plats:
119
Tid:
00:37:32
Mellantid:
Marit Anita Karlsen
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
04:08
Plats:
43
Tid:
00:33:08
Mellantid:

Dag 2

(90)
04:53:00
Leif Arne Sagmo
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
04:14
Plats:
52
Tid:
00:16:06
Mellantid:
Tyra Brandsegg
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
05:59
Plats:
135
Tid:
00:23:23
Mellantid:
Bjørn Steinar Røvik Tuva Røvik
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
05:05
Plats:
124
Tid:
00:40:15
Mellantid:
Erle Røvik Merete Røvik
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
05:54
Plats:
133
Tid:
00:24:48
Mellantid:
Ola Røvik
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
04:47
Plats:
94
Tid:
00:33:31
Mellantid:
Bivar Baker
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:03
Plats:
37
Tid:
00:32:07
Mellantid:
Bjørn Bakkhaug
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
05:11
Plats:
92
Tid:
00:20:16
Mellantid:
Lars Bragstad Rannem
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:13
Plats:
57
Tid:
00:31:17
Mellantid:
Maren Røflo
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:52
Plats:
83
Tid:
00:23:51
Mellantid:
Ahto Raba
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
04:18
Plats:
83
Tid:
00:47:26
Mellantid:

Dag 3

(49)
04:33:08
Ola Røvik
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
04:21
Plats:
65
Tid:
00:23:33
Mellantid:
Bivar Baker
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
03:36
Plats:
30
Tid:
00:32:28
Mellantid:
Nils Martin Ringstad
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:23
Plats:
79
Tid:
00:38:35
Mellantid:
Olve Røvik
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
03:45
Plats:
27
Tid:
00:27:28
Mellantid:
Ane Karlsen
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
06:00
Plats:
137
Tid:
00:17:26
Mellantid:
Sivert Melting
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
03:48
Plats:
22
Tid:
00:27:28
Mellantid:
Gunnar Melting
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:27
Plats:
61
Tid:
00:26:43
Mellantid:
Nora Wågan
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
04:39
Plats:
74
Tid:
00:23:45
Mellantid:
Kjetil Schei
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
04:43
Plats:
88
Tid:
00:31:37
Mellantid:
Sondre H. Melting
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:49
Plats:
102
Tid:
00:24:05
Mellantid:

Dag 4

(83)
08:11:46
Gunnar Melting
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
04:36
Plats:
78
Tid:
00:34:35
Mellantid:
Olav Ådne Rotvold
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:56
Plats:
91
Tid:
00:30:39
Mellantid:
Einar Hedegart
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
03:58
Plats:
20
Tid:
00:32:12
Mellantid:
Bjørn Steinar Røvik
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
04:51
Plats:
67
Tid:
00:19:56
Mellantid:
Bjørn Ivar Wågan
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
05:27
Plats:
120
Tid:
00:42:00
Mellantid:
Hege Sundseth
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
04:46
Plats:
84
Tid:
00:38:44
Mellantid:
Vilde S. Bakkhaug
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
05:15
Plats:
109
Tid:
00:37:48
Mellantid:
Arve Erik Norum
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
04:17
Plats:
69
Tid:
00:39:28
Mellantid:
Roar Snerting
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
05:07
Plats:
102
Tid:
00:34:20
Mellantid:
Marit Anita Karlsen
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
03:58
Plats:
42
Tid:
00:34:35
Mellantid:
Bård Gunnar Furunes
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
05:01
Plats:
119
Tid:
00:53:46
Mellantid:
Karen Grut
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
05:12
Plats:
104
Tid:
00:38:30
Mellantid:
Maren Mjømen
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
04:54
Plats:
72
Tid:
00:28:57
Mellantid:
Amalie Dagsvik
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
06:34
Plats:
142
Tid:
00:26:16
Mellantid:
Total
(67)
26:22:26
Genomsnittlig tid per km 04:41