Tävlingsresultat för

Mosvik IL

Lagledare:
Ola Berg Fines og Roger Melting
Startnummer:
39
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Laget består av utøvere fra Mosvik IL og noen utøvere som representerer andre klubber.

Dag 1

(4)
06:22:00
Petter Northug jr.
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
03:20
Plats:
7
Tid:
00:14:44
Mellantid:
Tomas Northug
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
03:38
Plats:
5
Tid:
00:06:34
Mellantid:
Marius Vedvik
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
02:55
Plats:
1
Tid:
00:10:13
Mellantid:
Jan Sandstad Næss
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
03:28
Plats:
6
Tid:
00:29:28
Mellantid:
Ola Berg Fines
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
03:17
Plats:
2
Tid:
00:29:15
Mellantid:
Petter Northug jr.
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
03:30
Plats:
6
Tid:
00:21:22
Mellantid:
Marius Vedvik
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
03:08
Plats:
1
Tid:
00:22:37
Mellantid:
Bivar Baker
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
03:42
Plats:
10
Tid:
00:21:51
Mellantid:
Ola Erling Korbøl
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
03:27
Plats:
4
Tid:
00:28:42
Mellantid:
Svein Berg Fines
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
03:50
Plats:
11
Tid:
00:21:09
Mellantid:
Johan Bugge
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
03:14
Plats:
1
Tid:
00:14:56
Mellantid:
Hallvard Dahle
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
03:35
Plats:
6
Tid:
00:20:31
Mellantid:
Vegard Johnsen
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
03:28
Plats:
5
Tid:
00:40:45
Mellantid:
Vidar Undebakke
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
03:41
Plats:
10
Tid:
00:22:56
Mellantid:
Johan Bugge
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
03:14
Plats:
1
Tid:
00:21:46
Mellantid:
Arne Fodstad Karlsen
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
03:38
Plats:
7
Tid:
00:26:14
Mellantid:
Halvor Eidissen
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
03:37
Plats:
9
Tid:
00:28:57
Mellantid:

Dag 2

(4)
03:30:57
Ola Berg Fines
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
02:55
Plats:
1
Tid:
00:11:05
Mellantid:
Vidar Undebakke
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
03:31
Plats:
7
Tid:
00:13:45
Mellantid:
Magnus Warvik
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
03:28
Plats:
8
Tid:
00:27:26
Mellantid:
Even Northug
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
03:19
Plats:
2
Tid:
00:13:56
Mellantid:
Hallvard Dahle
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
03:35
Plats:
10
Tid:
00:25:09
Mellantid:
Vegard Johnsen
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
03:41
Plats:
11
Tid:
00:29:08
Mellantid:
Arne Fodstad Karlsen
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
03:19
Plats:
2
Tid:
00:12:57
Mellantid:
Jan Sandstad Næss
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
03:23
Plats:
5
Tid:
00:25:05
Mellantid:
Ola Erling Korbøl
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
03:16
Plats:
3
Tid:
00:16:01
Mellantid:
Ola Berg Fines
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
03:18
Plats:
5
Tid:
00:36:25
Mellantid:

Dag 3

(5)
03:30:37
Ola Berg Fines
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
03:07
Plats:
4
Tid:
00:16:51
Mellantid:
Ola Erling Korbøl
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
03:12
Plats:
7
Tid:
00:28:54
Mellantid:
Petter Skinstad
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
03:14
Plats:
6
Tid:
00:28:28
Mellantid:
Jan Sandstad Næss
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
03:12
Plats:
5
Tid:
00:23:28
Mellantid:
Håkon Hjelstuen
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
03:02
Plats:
2
Tid:
00:08:50
Mellantid:
Magnus Warvik
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
03:24
Plats:
4
Tid:
00:24:32
Mellantid:
Halvor Eidissen
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
03:49
Plats:
16
Tid:
00:22:58
Mellantid:
Eirik Nordvik
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
03:18
Plats:
5
Tid:
00:16:52
Mellantid:
Mathias Rundgreen
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
03:20
Plats:
2
Tid:
00:22:25
Mellantid:
Bjørn Dahle
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
03:27
Plats:
11
Tid:
00:17:19
Mellantid:

Dag 4

(4)
06:04:01
Ola Berg Fines
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
03:21
Plats:
1
Tid:
00:25:09
Mellantid:
Arne Fodstad Karlsen
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
03:29
Plats:
4
Tid:
00:21:39
Mellantid:
Vegard Johnsen
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
03:38
Plats:
5
Tid:
00:29:28
Mellantid:
Bjørn Dahle
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
03:38
Plats:
7
Tid:
00:14:56
Mellantid:
Tomas Hellesø
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
03:48
Plats:
3
Tid:
00:29:17
Mellantid:
Magnus Warvik
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
03:30
Plats:
5
Tid:
00:28:27
Mellantid:
Mathias Rundgreen
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
03:34
Plats:
3
Tid:
00:25:43
Mellantid:
Jan Sandstad Næss
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
03:21
Plats:
4
Tid:
00:30:54
Mellantid:
Tomas Hellesø
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
03:58
Plats:
17
Tid:
00:26:38
Mellantid:
Hallvard Dahle
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
03:28
Plats:
8
Tid:
00:30:15
Mellantid:
Petter Skinstad
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
03:38
Plats:
10
Tid:
00:39:02
Mellantid:
Håkon Hjelstuen
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
03:42
Plats:
6
Tid:
00:27:30
Mellantid:
Halvor Eidissen
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
03:50
Plats:
10
Tid:
00:22:40
Mellantid:
Ola Berg Fines
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
03:05
Plats:
1
Tid:
00:12:23
Mellantid:
Total
(4)
19:27:35
Genomsnittlig tid per km 03:27