Tävlingsresultat för

Jonsvatnet IL

Lagledare:
Martin Kåsbøl
Startnummer:
48
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Laget består for det meste av tidligere skiløpere, som satser på en plassering blant de 20. beste lagene.

Dag 1

(25)
07:44:52
Vebjørn Midtun
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
03:55
Plats:
32
Tid:
00:17:16
Mellantid:
Christian Drøyvold
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
05:09
Plats:
59
Tid:
00:09:17
Mellantid:
Christian Drøyvold
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
04:53
Plats:
70
Tid:
00:17:06
Mellantid:
Kristoffer Lurvik
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
04:28
Plats:
74
Tid:
00:38:01
Mellantid:
Simen Thune Rolfsen
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
03:28
Plats:
7
Tid:
00:30:52
Mellantid:
Aksel Norli
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
04:14
Plats:
40
Tid:
00:25:52
Mellantid:
Martin Kåsbøl
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
03:58
Plats:
21
Tid:
00:28:36
Mellantid:
Martin Kåsbøl
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
04:01
Plats:
26
Tid:
00:23:47
Mellantid:
Vetle Utheim Rikardsen
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
04:04
Plats:
31
Tid:
00:33:51
Mellantid:
Tobias Eid Løvås
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
04:12
Plats:
25
Tid:
00:23:10
Mellantid:
Tobias Eid Løvås
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
05:03
Plats:
74
Tid:
00:23:14
Mellantid:
Adrian Skar
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
04:10
Plats:
32
Tid:
00:23:47
Mellantid:
Sebastian Aas
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
04:12
Plats:
58
Tid:
00:49:10
Mellantid:
Linn Mikalsen Rolfsen
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
04:32
Plats:
58
Tid:
00:28:08
Mellantid:
Amund Blikra
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
04:31
Plats:
38
Tid:
00:30:16
Mellantid:
Pål Rolfsen
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
04:07
Plats:
37
Tid:
00:29:40
Mellantid:
Vebjørn Midtun
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
04:06
Plats:
40
Tid:
00:32:49
Mellantid:

Dag 2

(24)
04:07:53
Tobias Eid Løvås
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
03:46
Plats:
25
Tid:
00:14:22
Mellantid:
Adrian Skar
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
03:59
Plats:
24
Tid:
00:15:35
Mellantid:
Aleksander Wisløff
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:01
Plats:
46
Tid:
00:31:50
Mellantid:
Kristoffer Lurvik
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
04:22
Plats:
37
Tid:
00:18:22
Mellantid:
Vebjørn Midtun
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
04:02
Plats:
34
Tid:
00:28:17
Mellantid:
Vetle Utheim Rikardsen
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:11
Plats:
53
Tid:
00:33:09
Mellantid:
Christian Drøyvold
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
04:23
Plats:
53
Tid:
00:17:09
Mellantid:
Sebastian Aas
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:00
Plats:
40
Tid:
00:29:37
Mellantid:
Anders Nyrnes
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
03:43
Plats:
13
Tid:
00:18:17
Mellantid:
Martin Kåsbøl
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
03:45
Plats:
23
Tid:
00:41:15
Mellantid:

Dag 3

(27)
04:13:05
Anders Nyrnes
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
03:36
Plats:
18
Tid:
00:19:30
Mellantid:
Sebastian Aas
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
03:41
Plats:
43
Tid:
00:33:15
Mellantid:
Aleksander Wisløff
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:03
Plats:
51
Tid:
00:35:42
Mellantid:
Vegard Stav
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
03:46
Plats:
28
Tid:
00:27:31
Mellantid:
Elias Wullum
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
04:35
Plats:
70
Tid:
00:13:18
Mellantid:
Vetle Utheim Rikardsen
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
03:56
Plats:
39
Tid:
00:28:21
Mellantid:
Martin Kåsbøl
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
03:50
Plats:
17
Tid:
00:23:00
Mellantid:
Grete Wullum
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
04:22
Plats:
49
Tid:
00:22:17
Mellantid:
Pål Rolfsen
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
04:06
Plats:
40
Tid:
00:27:30
Mellantid:
Adrian Wullum
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:32
Plats:
80
Tid:
00:22:41
Mellantid:

Dag 4

(15)
06:42:53
Erik Husby
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
03:44
Plats:
15
Tid:
00:28:00
Mellantid:
Tobias Eid Løvås
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:11
Plats:
31
Tid:
00:25:59
Mellantid:
Emil Vedvik
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
03:56
Plats:
16
Tid:
00:31:56
Mellantid:
Adrian Skar
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
04:03
Plats:
20
Tid:
00:16:39
Mellantid:
Øyvind Larsen
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
04:00
Plats:
10
Tid:
00:30:50
Mellantid:
Vegard Stav
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
03:47
Plats:
16
Tid:
00:30:44
Mellantid:
Vebjørn Midtun
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
04:11
Plats:
37
Tid:
00:30:14
Mellantid:
Hallvard Seim Grøvlen
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
03:28
Plats:
7
Tid:
00:31:56
Mellantid:
Eivind Aas
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
04:14
Plats:
28
Tid:
00:28:24
Mellantid:
Jørgen Vold
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
03:38
Plats:
19
Tid:
00:31:45
Mellantid:
Simen Thune Rolfsen
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
03:45
Plats:
14
Tid:
00:40:13
Mellantid:
Kristoffer Lurvik
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
04:39
Plats:
59
Tid:
00:34:26
Mellantid:
Aleksander Wisløff
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
04:21
Plats:
34
Tid:
00:25:45
Mellantid:
Linn Mikalsen Rolfsen
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
04:00
Plats:
34
Tid:
00:16:02
Mellantid:
Total
(21)
22:48:43
Genomsnittlig tid per km 04:03