Tävlingsresultat för

Vänsterpartiet / SV

Lagledare:
Are Malvik
Startnummer:
83
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
Antakelig det eneste laget som er blandet både når det gjelder kjønn og nasjonalitet. Omtrent halvparten kommer fra Jämtland i Sverige, og halvparten fra Trøndelagsfylkene. Vår fellesnevner er interessen for både politikk og løping, og da som et middel til å bygge ned grenser. Vi har siden oppstarten i 2002 deltatt med lagsnummer 83.

Dag 1

(145)
10:19:02
Anna Bäckström
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
06:15
Plats:
142
Tid:
00:27:34
Mellantid:
Moa Söderin
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
06:19
Plats:
123
Tid:
00:11:23
Mellantid:
Wenche Margrethe Kulmo
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
07:05
Plats:
142
Tid:
00:24:50
Mellantid:
Örn Söderin
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
05:13
Plats:
127
Tid:
00:44:27
Mellantid:
Mike Baker
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
05:45
Plats:
139
Tid:
00:51:19
Mellantid:
Kenneth Hugdahl
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
06:35
Plats:
146
Tid:
00:40:13
Mellantid:
Stig Söderin
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
05:31
Plats:
129
Tid:
00:39:49
Mellantid:
Lars Refseth
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
05:32
Plats:
118
Tid:
00:32:40
Mellantid:
Are Malvik
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
04:39
Plats:
89
Tid:
00:38:38
Mellantid:
Reidar Söderin
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
05:22
Plats:
106
Tid:
00:29:34
Mellantid:
Dag Fegstad
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
06:08
Plats:
129
Tid:
00:28:16
Mellantid:
Maya Baker
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
07:06
Plats:
145
Tid:
00:40:30
Mellantid:
Claudiu Ciobanu
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
05:01
Plats:
124
Tid:
00:58:51
Mellantid:
Robert Ingvarsson
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
06:09
Plats:
141
Tid:
00:38:11
Mellantid:
Reidar Söderin
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
06:04
Plats:
136
Tid:
00:40:45
Mellantid:
Wahid Niaci
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
05:07
Plats:
115
Tid:
00:36:57
Mellantid:
Are Malvik
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
04:23
Plats:
65
Tid:
00:35:05
Mellantid:

Dag 2

(133)
05:25:59
Geir M S Reberg
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
04:40
Plats:
86
Tid:
00:17:44
Mellantid:
Moa Söderin
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
05:35
Plats:
121
Tid:
00:21:47
Mellantid:
Claudiu Ciobanu
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
04:49
Plats:
108
Tid:
00:38:06
Mellantid:
Örn Söderin
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
05:20
Plats:
99
Tid:
00:22:24
Mellantid:
Are Malvik
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
04:29
Plats:
73
Tid:
00:31:23
Mellantid:
Reidar Söderin
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
06:03
Plats:
141
Tid:
00:47:53
Mellantid:
Dag Fegstad
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
05:26
Plats:
113
Tid:
00:21:12
Mellantid:
Wahid Niaci
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:52
Plats:
109
Tid:
00:36:01
Mellantid:
Lars Refseth
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
05:36
Plats:
132
Tid:
00:27:29
Mellantid:
Mike Baker
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
05:38
Plats:
144
Tid:
01:02:00
Mellantid:

Dag 3

(142)
05:34:06
Stig Söderin
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
05:14
Plats:
119
Tid:
00:28:16
Mellantid:
Nanna Söderin
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
04:11
Plats:
92
Tid:
00:37:45
Mellantid:
Claudiu Ciobanu
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
04:51
Plats:
111
Tid:
00:42:43
Mellantid:
Mike Baker
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
05:18
Plats:
133
Tid:
00:38:45
Mellantid:
Maya Baker
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
06:09
Plats:
141
Tid:
00:17:51
Mellantid:
Wahid Niaci
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:58
Plats:
109
Tid:
00:35:47
Mellantid:
Are Malvik
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
05:13
Plats:
121
Tid:
00:31:22
Mellantid:
Dag Fegstad
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
05:31
Plats:
126
Tid:
00:28:12
Mellantid:
Reidar Söderin
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
05:49
Plats:
140
Tid:
00:39:01
Mellantid:
Anne Kolstad
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
06:52
Plats:
145
Tid:
00:34:24
Mellantid:

Dag 4

(133)
09:00:20
Wahid Niaci
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
05:28
Plats:
130
Tid:
00:41:07
Mellantid:
Andreas Noteng
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:29
Plats:
53
Tid:
00:27:48
Mellantid:
Reidar Söderin
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
06:06
Plats:
136
Tid:
00:49:25
Mellantid:
Berit Aarstrand
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
05:47
Plats:
116
Tid:
00:23:44
Mellantid:
Are Malvik
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
04:51
Plats:
81
Tid:
00:37:27
Mellantid:
Hagbart Vebostad
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
06:29
Plats:
145
Tid:
00:52:38
Mellantid:
Roger Bolstad
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
06:30
Plats:
143
Tid:
00:46:52
Mellantid:
Mike Baker
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
05:53
Plats:
143
Tid:
00:54:16
Mellantid:
Tomas Moe Skjølsvold
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
04:15
Plats:
30
Tid:
00:28:29
Mellantid:
Tomas Moe Skjølsvold
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
03:51
Plats:
39
Tid:
00:33:36
Mellantid:
Nanna Söderin
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
04:46
Plats:
98
Tid:
00:51:04
Mellantid:
Stig Söderin
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
05:41
Plats:
127
Tid:
00:42:08
Mellantid:
Lisa Kristiansen
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
05:52
Plats:
133
Tid:
00:34:39
Mellantid:
Lars Haltbrekken
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
04:16
Plats:
58
Tid:
00:17:07
Mellantid:
Total
(142)
30:19:27
Genomsnittlig tid per km 05:23