Tävlingsresultat för

I.L Nor

Lagledare:
Arne Berg
Startnummer:
94
Klass:
Motionsklassen
Land:

Om laget
IL Nor med løpere fra hele Meldal kommune. Vinner av mosjonsklassen for mange mange år siden, nå er målet å fullføre.

Dag 1

(30)
07:48:14
Ole Kristian Mogset
Östersund - Valla Skola, 4.4 km
Tid/km:
04:15
Plats:
48
Tid:
00:18:43
Mellantid:
Morten Grut
Valla Skola - Frösö -Camping, 1.8 km
Tid/km:
04:48
Plats:
40
Tid:
00:08:39
Mellantid:
Eskil Lystad Meås
Frösö Camping - Frösö Park, 3.5 km
Tid/km:
04:08
Plats:
31
Tid:
00:14:31
Mellantid:
Arne Berg
Frösö Park - Rödön, 8.5 km
Tid/km:
04:02
Plats:
45
Tid:
00:34:24
Mellantid:
Arne Berg
Rödön - Tullus, 8.9 km
Tid/km:
04:05
Plats:
36
Tid:
00:36:24
Mellantid:
Ola Svorkdal Hess
Tullus - Nälden, 6.1 km
Tid/km:
03:51
Plats:
18
Tid:
00:23:31
Mellantid:
Joakim Lystad Meås
Nälden - Valne, 7.2 km
Tid/km:
04:24
Plats:
48
Tid:
00:31:41
Mellantid:
Camilla Borchsenius
Valne - Glösa, 5.9 km
Tid/km:
04:40
Plats:
73
Tid:
00:27:35
Mellantid:
Andreas Svorkdal
Glösa - Slåtte, 8.3 km
Tid/km:
04:04
Plats:
30
Tid:
00:33:49
Mellantid:
Håvard Solfeldt
Slåtte - Bleckåsen, 5.5 km
Tid/km:
04:15
Plats:
27
Tid:
00:23:26
Mellantid:
Andreas Syrstad
Bleckåsen - Andersböle, 4.6 km
Tid/km:
04:10
Plats:
16
Tid:
00:19:11
Mellantid:
Marion Steigedal
Andersböle - Mörsil, 5.7 km
Tid/km:
04:31
Plats:
61
Tid:
00:25:45
Mellantid:
Jon Vegard Grut
Mörsil - Järpen, 11.7 km
Tid/km:
03:56
Plats:
33
Tid:
00:46:06
Mellantid:
Marit Østhus
Järpen - Undersåker kyrka, 6.2 km
Tid/km:
04:23
Plats:
49
Tid:
00:27:13
Mellantid:
Bjørn Svorkdal
Undersåkers kyrka - Undersåker, 6.7 km
Tid/km:
04:47
Plats:
63
Tid:
00:32:07
Mellantid:
Bjørn Svorkdal
Undersåker - Såå, 7.2 km
Tid/km:
04:51
Plats:
89
Tid:
00:34:58
Mellantid:
Lars Svorkdal
Såå - Åre, 8.0 km
Tid/km:
03:46
Plats:
13
Tid:
00:30:11
Mellantid:

Dag 2

(31)
04:15:31
Marit Østhus
Åre - Ängarna, 3.8 km
Tid/km:
04:07
Plats:
44
Tid:
00:15:41
Mellantid:
Jon Vegard Grut
Ängarna - Duved, 3.9 km
Tid/km:
03:38
Plats:
11
Tid:
00:14:12
Mellantid:
Lars Svorkdal
Duved - Staakurvan, 7.9 km
Tid/km:
03:34
Plats:
13
Tid:
00:28:18
Mellantid:
Andreas Syrstad
Staakurvan - Tännforsen, 4.2 km
Tid/km:
03:56
Plats:
16
Tid:
00:16:35
Mellantid:
Arne Berg
Tännforsen - Bodsjöbränna, 7.0 km
Tid/km:
03:44
Plats:
18
Tid:
00:26:08
Mellantid:
Andreas Svorkdal
Bodsjöbränna - Stalltjärnsgropen, 7.9 km
Tid/km:
04:16
Plats:
58
Tid:
00:33:50
Mellantid:
Camilla Borchsenius
Stalltjärnsgropen - Asån, 3.9 km
Tid/km:
04:22
Plats:
49
Tid:
00:17:05
Mellantid:
Bjørn Svorkdal
Asån - Saxån, 7.4 km
Tid/km:
04:29
Plats:
82
Tid:
00:33:11
Mellantid:
Håvard Solfeldt
Saxån - Skalsstugan, 4.9 km
Tid/km:
04:04
Plats:
29
Tid:
00:20:00
Mellantid:
Jon Vegard Grut
Skalstugan - Sandvika, 11.0 km
Tid/km:
04:35
Plats:
116
Tid:
00:50:31
Mellantid:

Dag 3

(42)
04:25:30
Joakim Lystad Meås
Sandvika - St Olavsbrua, 5.4 km
Tid/km:
03:44
Plats:
22
Tid:
00:20:15
Mellantid:
Andreas Svorkdal
St Olavsbrua - Sul, 9.0 km
Tid/km:
03:55
Plats:
60
Tid:
00:35:22
Mellantid:
Jon Vegard Grut
Sul - Vaterholmen, 8.8 km
Tid/km:
03:54
Plats:
38
Tid:
00:34:21
Mellantid:
Marion Steigedal
Vaterholmen - Indal, 7.3 km
Tid/km:
04:14
Plats:
65
Tid:
00:30:58
Mellantid:
Eskil Lystad Meås
Indal - Gropa, 2.9 km
Tid/km:
03:34
Plats:
20
Tid:
00:10:23
Mellantid:
Håvard Solfeldt
Gropa- Leirådal, 7.2 km
Tid/km:
04:19
Plats:
61
Tid:
00:31:08
Mellantid:
Camilla Borchsenius
Leirådal - Stiklestad, 6.0 km
Tid/km:
04:37
Plats:
79
Tid:
00:27:45
Mellantid:
Ole Kristian Mogset
Stiklestad - Verdalsöra, 5.1 km
Tid/km:
04:15
Plats:
40
Tid:
00:21:42
Mellantid:
Marit Østhus
Verdalsöra - Mule, 6.7 km
Tid/km:
04:39
Plats:
83
Tid:
00:31:12
Mellantid:
Morten Grut
Mule - Levanger, 5.0 km
Tid/km:
04:28
Plats:
73
Tid:
00:22:24
Mellantid:

Dag 4

(35)
07:16:51
Ola Sugustad Antonsen
Levanger - Skogn, 7.5 km
Tid/km:
04:41
Plats:
83
Tid:
00:35:13
Mellantid:
Magni Solum
Skogn - Ronglan, 6.2 km
Tid/km:
04:38
Plats:
67
Tid:
00:28:48
Mellantid:
Mari Muan
Ronglan - Åsen, 8.1 km
Tid/km:
04:36
Plats:
62
Tid:
00:37:23
Mellantid:
Morten Grut
Åsen - Åsenfjord, 4.1 km
Tid/km:
04:37
Plats:
50
Tid:
00:18:57
Mellantid:
Jon Vegard Grut
Åsenfjord - Fattenfjord, 7.7 km
Tid/km:
04:10
Plats:
21
Tid:
00:32:10
Mellantid:
Martin Muan
Fattenfjord - Steinvikholmen, 8.1 km
Tid/km:
03:55
Plats:
20
Tid:
00:31:50
Mellantid:
Joakim Lystad Meås
Steinvikholmen - Framnes, 7.2 km
Tid/km:
04:10
Plats:
33
Tid:
00:30:01
Mellantid:
Andreas Kvam
Framnes - Stjördal, 9.2 km
Tid/km:
03:23
Plats:
6
Tid:
00:31:10
Mellantid:
Ole Kristian Mogset
Stjördal - Gevingåsen, 6.7 km
Tid/km:
04:50
Plats:
75
Tid:
00:32:25
Mellantid:
Erlend Wormdal Staveli
Gevingåsen - Hommelvik, 8.7 km
Tid/km:
04:03
Plats:
51
Tid:
00:35:18
Mellantid:
Arne Lyngen
Hommelvik - Malvik, 10.7 km
Tid/km:
04:24
Plats:
66
Tid:
00:47:10
Mellantid:
Håvard Solfeldt
Malvik - Ranheim, 7.4 km
Tid/km:
04:26
Plats:
46
Tid:
00:32:51
Mellantid:
Marit Østhus
Ranheim - Lade, 5.9 km
Tid/km:
04:37
Plats:
52
Tid:
00:27:16
Mellantid:
Marion Steigedal
Lade - Trondheim, 4.0 km
Tid/km:
04:04
Plats:
35
Tid:
00:16:19
Mellantid:
Total
(31)
23:46:06
Genomsnittlig tid per km 04:13